kary za brak oc w 2017 roku

kary za brak oc w 2017 rokuJeśli podróżujesz do włoskich wodach i zorganizować przetarg i konstrukcji silnika, należy natychmiast zmienić swoją firmę ubezpieczeniową lub ryzyko być karane, cruising Association radzi.

To dowód odpowiedzialności, która jest w kuchni włoskiej i kara dostępna ubezpieczyciela podczas jazdy na włoskich wodach i który udowadnia, że masz ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności.

Projekt ustawy przedstawiony w Senacie Włoch w środę zaproponował wprowadzenie kary i więzienne terminy dla tych, którzy za fałszywe wiadomości wiadomości lub nienawiścią, ale tekst został poddany szerokiej krytyki ze strony prawników i cyfrowe ekspertami.

kara za brak oc – co grozi?

Włoski organ państwowy ISVAP (Istituto w La-organ sully kara firmy assicurazioni e di interesse) lub (instytut nadzoru ubezpieczeń prywatnych i zbiorowych interesów) wymaga nowej jacht ograniczoną odpowiedzialnością ubezpieczenie (niebieska karta) do łodzi, która wchodzi w życie natychmiast.

kara za brak oc - co grozi?Jedyne zmiany w stary certyfikat odpowiedzialności jest to, że za brak oc on teraz oficjalnie wymaga numer seryjny przetargu i konstrukcji i morskie шкиперы mogą być ukarane, jeśli nie mają one za brak oc niezbędnych dokumentów. W nowej wersji od włoskiego rządu już realizowane lloyds w Londynie i przez Włochy Lloyd.

Ka członek, Rob Stevens, doktor nauk medycznych z Marsylia co grozi? ubezpieczenia, powiedział, że jeszcze przed Nowym ISVAP wymagania, niektórzy z jego klientów już zostały ukarane za to, że nie przetarg i konstrukcji numery seryjne zauważyli i od razu wydać nowy zaktualizowany włoski dokumentu, co odpowiada wersji zasad.

Rob powiedział: ‘przetarg i elementy zawieszenia zostały oficjalnie przyjęte w co grozi? certyfikat na ISVAP i wszyscy ubezpieczyciele będą obejmować nowy format w swojej dokumentacji w celu zapewnienia łodzi nie kary za nieprawidłowe dokumenty. “Nie zawsze były ‘ wiadomości lub żarty, ale nigdy nie zostały one rozprzestrzeniać się po kursie widzimy dzisiaj,” w tekście zaznaczył. “Z tego powodu, to już nie może odłożyć debatę” o tym, jak rozwiązać problem. Pierwszy artykuł ustawy przewiduje karę grzywny w wysokości do 5000 €do każdego, kto publikuje lub rozpowszechnia fałszywe, przesadzone lub stronniczy” wiadomości, a nie je usunąć w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zawiadomienia. Tylko online wiadomości organizacje, MEDIA drukowane, będzie rozprzestrzeniać się na kary, i tych, kto ponosi odpowiedzialność za błędną informację grozi rok więzienia, jeśli  wiadomości może “wywołać alarm publiczności” lub “szkodę interesu publicznego”.

Tymczasem, jeśli wiadomości zostały sklasyfikowane jako “kampanii nienawiści ” przeciwko osobie” lub fałszywe wiadomości “, mających na celu podważenie procesu demokratycznego”, sprawcy osoby co najmniej dwóch lat pozbawienia wolności i grzywna w wysokości do €10,000, jeśli projekt ustawy zostanie przyjęty.

Etykieta i piśmienność MEDIÓW. Fałszywe wiadomości projekt ustawy został nominowany przez parlamentarzysta Adele , były członek antiprawitielstwiennogo Pięć gwiazdek uczestnik ruchu. Teraz należy Liberalna ludowy Sojusz po tym, jak wyeliminować z ruchu po krytyce lidera Beppe Grillo, ale  wiadomości projekt ustawy dwupartyjnych wysiłku.

W projekcie ustawy,  zauważa, że swego rodzaju “etykieta” ma zasadnicze znaczenie dla rozwiązania problemów rozwiązań technicznych. “Dostęp do internetu z pewnością poszerzył granice naszej wolności, dając nam możliwość wyrażania siebie w skali globalnej” – mówi. “Ale wolność wypowiedzi nie może zamienić się w synonim tytułu braku kontroli zarządzania, w erze informacji, to znaczy, poprawnych wiadomości, w celu ochrony użytkowników”.

Oprócz kary dla osób odpowiedzialnych za fałszywe wiadomości, ustawa zobowiązuje również każdego, kto otwiera stronę, blog lub forum, aby dążyć do homologacji i stanowić dane osobowe, w tym imię i nazwisko, adres i kod Podatkowy do władzy. Szkoły również obowiązek uczyć studentów  i “dziennikarstwo obywatelskie”, aby chronić je przed  lub wprowadzające w błąd raporty i nie trafić na podróbki.

ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny kary

“Nie chcę wpakować knebel w internecie” – powiedział , które również przyznała, że była na bieżąco problemów, związanych z monitorowaniem aktywności internetowej i ocenić czy raporty są fałszywe i tendencyjne. “Ten tekst jest pierwszym krokiem. Wiemy, że jest to ogromne zadanie, ale chcemy spróbować, i jesteśmy otwarci na dyskusje”.

ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny karyZnaczne problemy. Niemniej jednak, projekt ustawy już do czynienia z gwałtownym krytyką. Adwokat Carlo, który specjalizuje się w dziedzinie technologii cyfrowych i prawa do oprogramowania, opowiedzieli lokalne u niego “nie ma wątpliwości”, że projekt zostanie odrzucony. “W przeszłości podobne próby podejmowano, ale było ogromny opór ze strony większości ludzi przy zdrowych zmysłach”, – powiedział on.

On szczegółowo zatrzymał się obok problemów, w projekcie ustawy w obecnej formie, w tym “naruszenie Konstytucji i europejskich norm, możliwości wykonania i absurdalne obowiązki nałożone na blogach i platform komunikacyjnych”. Inny włoski prawnik, Ernesto, który prowadzi blog o technologii, prawa, powiedzieli miejscowi, że wymóg dla ludzi, aby zarejestrować się z władzami, przed otwarciem bloga lub forum by “ograniczyć wolność słowa” i nazwał ustawę “zagrożenie”.

“Istnieje ryzyko, że strach sądowych może stać się przeszkodą do wymiany opinii w internecie”, – powiedział on. Co najważniejsze, projekt ustawy w obecnej formie nie ma jasnej definicji fałszywych wiadomości. “Dlaczego MEDIA drukowane są zwolnione? Raporty powinny być nieprawdziwych? Kto decyduje o tym, jeśli raporty są bezpodstawne czy fałszywe? […] Drugi artykuł odwołuje się do wiadomości, które może wyrządzić szkodę interesu publicznego, ale kto decyduje o interesy społeczne?” – zapytał pijana.

“Prawa wobec ludzi, rozpowszechnia nieprawdziwe informacje, we Włoszech istnieją już we Włoszech – oni po prostu muszą być poprawnie stosowane” – powiedział Белисарио. Projekt ustawy krzyżuje się z istniejącą ochrony w zakresie oszczerstwa, zniesławienia i prawa cyberprzemocy, podczas gdy jeden artykuł, który wymaga od osób odpowiedzialnych za systemy informatyczne “stale kontrolować” spis treści sprzeczne dyrektywy Europejskiej, które zakazują państwom członkowskim nakładać taki obowiązek.

Krytykował które podpisały weksel, zauważając, że “nie byłoby wyrzucony z każdego uniwersytetu z kursem prawa. Ale, niestety, są w parlamencie”. Adwokat powiedział, że on już podzielił się swoją opinią o ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny kary rachunku z jego twarzą. “Powiedziałem jej, że myślałem, że jest dość silny ćwierkać. Ale ona mnie zablokowała. Na miłość boską”.

Globalne debata na temat  wiadomości. Podobne środki kontroli  wiadomość już była oferowana w Niemczech, coś  wskazał. Niektórzy niemieccy konserwatyści wezwali do rozprzestrzeniania  wiadomości stało się pubishable przestępstwo, i kanclerz Angela Merkel sama mówiłam o efekcie fałszywe wiadomości o polityce i opinii, stwierdzając w zeszłym miesiącu, że kraj musi “walczyć z tym zjawiskiem i, jeśli to konieczne, dostosować go.”

Dyskusja  wiadomości odbywa się na tle problemów w USA, że żadnych fałszywych informacji i hakerzy wpłynęły na wybory i ostateczne zwycięstwo Donalda Trumpa. USA przywódcy republikanów w poniedziałek wezwał do zbadania możliwych rosyjskich ataków cybernetycznych po informowaliśmy, że CIA uważa Rosji interweniował w wybory prezydenckie, aby pomóc Trump wygra.

W Niemczech, istnieją obawy, że  wiadomość może również wpływać na wyborach we wrześniu, a we Włoszech, który będzie również przeprowadzać wybory do następnej wiosny – temat stał się również kluczowym momencie rozmowy.

‘Wystarczy mistyfikacji’ W listopadzie ubiegłego roku, a buzzfeed dochodzenie wykazało związek między Pięć gwiazdek Uczestnik ruchu, który obecnie prowadzi w sondażach, i sieć prorosyjskich fałszywe serwisy informacyjne. Lider Beppe Grillo odpowiedział mu, nazywając śledztwo ‘dziennikarska kaczka’, a na początku tego roku powiedział, że publiczne jury powinno być powierzone decydować, artykuły prasowe były autentyczne, czy nie.

Na razie projekt ustawy wczoraj o tym rozmawialiśmy ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny kary pierwsza część proponowanych przepisów do decyzji wiadomości we Włoszech, na początku tego miesiąca przewodniczący izby deputowanych Laura, zwrócił się z apelem o ponadpartyjne przeciwko  wiadomości i losowań., kto wypowiedział się na temat dużej ilości okrutnych zagrożeń, które dostaje się przez social media, powiedział dyrektor generalny Facebook Mark Zuckerberg w liście otwartym, że było “za dużo nienawiści” na tej stronie. W niej Basta Bufala’ (wystarczy oszustwo) – wniosek, który otrzymałeś już tysiące podpisów – wezwał szkoły, mediów i serwisów społecznościowych, brać na siebie odpowiedzialność i zatrzymać rozprzestrzenianie się “bez skrupułów fałszywe raportowanie”. Fałszywe wiadomości, o tym polityk napisał, “wzbudza strach i nienawiść i nieodwracalnie zatruwa publiczne dyskusje. To nie jest po prostu jakaś niewinna zabawa. On może zrobić prawdziwą krzywdę prawdziwym ludziom – wystarczy spojrzeć na fałszywych raportów na szczepionki dla dzieci, lub za rozpowszechnianie fałszywych leków żarty, lub na internetowych oszustów”.

SHARE