przerwa w ubezpieczeniu oc i ac co ze znizkami

przerwa w ubezpieczeniu oc i ac co ze znizkamiWszyscy się martwić o ochronie naszych maszyn, ale o swoich bliskich w środku? Suncorp ubezpieczenia OC przeznaczony jest do ochrony swoich bliskich poprzez zapewnienie odszkodowania innym poszkodowanym w wypadkach drogowych, w tym pasażerów w samochodzie, gdzie z winy kierowcy. Plus z naszym kierowcą Pokrywka, jeśli jesteś poszkodowany z winy kierowcy, możesz mieć prawo do maksymalnie $2 mln w korzyści dla pewnych poważnych obrażeń, pod warunkiem, że samochód jest w pełni ubezpieczony z firmy ubezpieczeniowej suncorp.

Przełączanie trwa zaledwie kilka minut i nie musisz czekać, aż twój рего związane. Ponadto, gdy można połączyć 3 lub więcej strategii, mających prawo z Suncorp ubezpieczenia, będziesz mieć prawo do naszej 15% zniżki Multi polityki.

przerwa w ubezpieczeniu oc – po przerwie

Co jest wliczone w cenę?

Przełącz swój Queensland OC w Suncorp ubezpieczenia przerwa po przerwie wybrać 50 $gift card sumie $lub 50 $ darowizna YoungCare.

przerwa w ubezpieczeniu oc - po przerwieOchrona kierowcy Pokrywa (COD), który pochodzi z:

Do 2 mln dolarów na rzecz tych poważnych obrażeń popełnionych po przerwie winy kierowców w ubezpieczeniu, jeśli samochód jest również w pełni ubezpieczony z firmy ubezpieczeniowej suncorp (lub do 1 mln usd na rzecz której samochód nie jest w pełni ubezpieczony z firmy ubezpieczeniowej suncorp)

Skuteczny proces twierdzeń z ponad 70-letnim doświadczeniem.

Za 5000 dolarów ryczałtu, który może pomóc w pokryciu przerwa medycznych i rehabilitacyjnych, kosztów, jeśli naszym zdaniem, po uprzednim rozpatrzeniu reklamacji, z winy kierowcy ma prawo lub może mieć prawo do zasiłku dla CENTRÓW danych.

Dostęp do zespołu doradczego specjalistów opieki zdrowotnej i rehabilitacji.

Krajowy System Ubezpieczeń Szkody Queensland

Narodowa trauma ubezpieczenia Queensland (NIISQ) zostaną w ubezpieczeniu wprowadzone przez Rząd od 1 lipca 2016. Schemat zapewnia pomoc finansową na leczenie i opieki nad ludźmi, którzy wspierają zmiany w życiu, poważnych obrażeń w wyniku wypadku drogowego, niezależnie od tego, kto jest winny. Jednak, NIISQ nie wypłacić odszkodowanie za emocjonalną kontuzji lub utraty dochodów w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Jako największy w Queensland OC Ubezpieczyciel, zdajemy sobie sprawę, że nawet dobrzy kierowcy popełniają błędy, dlatego będziemy nadal oferować centrum przetwarzania danych wraz z wprowadzeniem NIISQ. Dla wybranych klientów* centrum przetwarzania danych będzie zapewnienie odszkodowania za konkretne poważne uszkodzenia ciała z winy kierowcy wypadku drogowego. Płatności te mogą pomóc zapewnić spokój dla tych obciążeń finansowych, które nie będzie podlegał NIISQ.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego muszę mieć ubezpieczenie OC?

Tysiące ludzi uczestniczą w wypadkach drogowych każdego roku. Jeśli jesteś ranny, potrzebują opieki medycznej i rehabilitacji często. Ubezpieczenie OC chroni ciebie poprzez zapewnienie odszkodowania innym poszkodowanym podczas wypadku, spowodowanego przez niedbałego kierowcy. Ci “inni ludzie” mogą być inni kierowcy, pasażerowie (w samochód i inne pojazdy), piesi, rowerzyści i motocykliści – w zasadzie ktoś ucierpiał w wyniku wypadku, oprócz ciebie, jeśli z winy kierowcy.

Mogę zmienić swoje OC ubezpieczyciel?

Mimo, że wiele osób uważa, to rzeczywiście dość łatwo przełączyć OC ubezpieczyciel.

Więc jeśli możesz przejść do nas już teraz, Suncorp pojawi się jako wyznaczonego OC Ubezpieczyciel, gdy pojawi się następny рего powiadomienia o przedłużenie rejestracji. I będziesz miał spokój, który emanuje z każdej Queensland OC ubezpieczyciel.

Wszyscy ubezpieczyciele OC tak samo?

“Suncorp” jest największym w Queensland OC ubezpieczyciel.

Suncorp ubezpieczenia dodatkowe sterownika ochrony z naszego OC, niż jakiejkolwiek innej firmy ubezpieczeniowej, bez dodatkowych opłat dla poszczególnych klientów.

Co to jest Ochrona kierowców?

Nasz kierowca Pokrywa ochronna zapewnia niektórymi pokrywa do popełnionych z winy kierowców poszkodowanych w WYPADKU, bez dodatkowych opłat. Pokrywa zawiera:

  • Do 2 korzyści dla konkretnych poważnych obrażeń osobom uprawnionym z winy mln kierowców, w przypadku, gdy samochód jest w pełni ubezpieczony z firmy ubezpieczeniowej suncorp.
  • Do 1 mln dolarów korzyści dla konkretnych poważnych obrażeń osobom uprawnionym z winy kierowców, gdy samochód nie jest w pełni ubezpieczony z firmy ubezpieczeniowej suncorp.
  • Dostęp do jednorazowa wypłata w wysokości 5000$, które mogą pomóc zapłacić z góry koszty, takie jak medyczne i rehabilitacyjne koszty.
SHARE