allianz

Jeśli pracujesz w firmie lub organizacji, która zapewnia korzyści, to może wymyślanie na okres otwartej rejestracji. Jest to zwykle kilka tygodni lub kilka miesięcy, że pracodawca wykorzystuje jako okna dla ciebie, aby dokonać zmian w swoje zalety. Często podczas upadku, tak, że można wprowadzić zmiany, które weszły w życie w następnym roku kalendarzowym. Wiele ludzie podejmują swoje decyzje (lub “wybory”) na swojego pracodawcy-świadczenia na wynajem.

allianz direct – ubezpieczenia – oc – opinieallianz direct - ubezpieczenia - oc - opinie

To ważne, aby powrócić i zmienić allianz direct te wybory od wielu lat, jak twojej sytuacji finansowej. Otwarta Rejestracja allianz direct pozwoli ci dokonać zmiany w swoich wybory do wielu korzyści, w tym:

 • Opiekę lub ubezpieczenie zdrowotne
 • Ubezpieczenie oc  Stomatologiczne
 • Ubezpieczenie Wizja
 • Ubezpieczenia na oc  życie, jak zasady i dobrowolnych lub dodatkowe zasady
 • Krótkoterminowe i opinie długoterminowe niepełnosprawności
 • Plan emerytalny składki

Ważne jest, aby wziąć opinie pod uwagę te wybory, bo możesz być zablokowane na te świadczenia do następnego okresu otwartej rejestracji. Istnieje kilka wyjątków, które pozwalają wprowadzać zmiany, jeśli one występują. Należą do nich:

 • Małżeństwo
 • Rozwód
 • Urodziny
 • Przyjęcie
 • Śmierć

Oto siedem najważniejszych rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę, jak wejść w okres otwartej rejestracji pracodawcy:allianz

 1. Przejrzyj swoje oznaczenia beneficjenta. Otwarta Rejestracja-to idealny czas, aby spojrzeć w górę i/lub zmiany nazwy beneficjenta. Ludzie rzadko zdają sobie sprawę, że twój odbiorca oznaczenia nich ważniejsza od będzie, gdy twoje aktywa zostaną rozdzielone po przeminą. Nie zapomnij, aby uaktualnić je, jak w twojej rodzinie dynamiczne zmiany.
 2. Jeśli zapiszesz się do prawnego planu? Na wielu dużych pracodawców, prawnego planu oferowane jako świadczenia. Tym prawnej plany mogą obejmować podstawowe pytania, jak będzie to proste, ufa, i, być może, rozwód planowania. Planowanie nieruchomości często zaniedbywane zbyt długo. Jeśli masz dzieci, ważne jest, aby wiedzieć, że osoby niepełnoletnie nie mogą odziedziczyć majątek. Trzeba zaplanować swój majątek, aby uniknąć sądu, zastanawiając się, jak twoje aktywa zostaną wyróżnione w przypadku nagłej śmierci.
 3. Zbadać swoje potrąceń. Otrzymasz zwrot w zeszłym roku lub jesteś winien pieniądze? Masz nowe dziecko w tym roku? Ożeniłeś się lub rozwiódł się w tym roku? Zadając te pytania pozwolą określić odpowiednią sumę potrąceń z pensji, więc nie dostaniesz zbyt duże zwrot lub winien zbyt dużo pieniędzy przyjdzie czas podatkowego. Wiele osób wypełniają ich utrzymania formy raz, a potem nigdy nie zmieniaj ich.

allianz – kalkulatorallianz - kalkulator

 1. Rozumiem twoje ubezpieczenie alianz na życie należy. Twój dynamika rodziny się nie zmienił. Otwarta Rejestracja-to dobry czas, aby przyjrzeć się bliżej na to, jak wiele zabezpieczenia u ciebie w przypadku alianz nagłej śmierci. Jesteś pod lub nad ubezpieczony? Ubezpieczenie na życie “Analiza potrzeb” z twój konsultant może pomóc ci zrozumieć, ile trzeba.
 2. Uwolnić się od przypadkowej śmierci i rozczłonkowania ubezpieczenia. Potrzebna jest pewna suma ubezpieczenia na życie…okres. Nie ma znaczenia, jeśli twoja śmierć była “przypadkowa”, czy nie. Rozsądny plan finansowy powinien obejmować Ubezpieczenie na życie Analiza potrzeb i pomóc ci uniknąć niepotrzebnych kosztów.
 3. 401(k) lub roth 401(k) składki? Podatkowy analiza i zarządzanie podatkowych nawiasach-to jeszcze jeden komponent kalkulator dźwiękowy planu finansowego. Twój wkład będzie miało duży wpływ na twój kalkulator dochód do opodatkowania, a także swoje przyszłe podatkowe sytuacji przy podejmowaniu dystrybucji. Można zdecydować się na połączeniu dwóch.
 4. Twoje ubezpieczenie zdrowotne zmieniło? Czy budowa planu ubezpieczenia zdrowotnego się zmieniła. Wiele się zmieniło, zgodnie z ustawą o niedrogiej opieki. Jeśli korzystasz z konta oszczędnościowego zdrowia, bo, jak zwykle, nie franchising, to upewnij się, że można wyróżnić środki, aby jak najwięcej z jego możliwości.

Jeśli nie rozumiesz czegoś z tych rzeczy, szukać wiarygodnego fachowca. To najważniejsze decyzje, które mają wpływ nie tylko ty, ale i ubezpieczenie samochodu swoje rodziny. To jest czas, aby wziąć długi twarde spojrzenie na te przedmioty i ustawić się na sukces przodu.

 

SHARE