czym sa ubezpieczenia direct

czym sa ubezpieczenia direct

czym sa ubezpieczenia directFirmy 4life Międzynarodowej grupy (“firma 4life”) – to innowacyjny grupy bezpośrednich odbiorców ubezpieczeniowych rozkład firm, z których wszystkie mają wspólne dążenie do doskonałości.

Ubezpieczenie na życie jest jednym z najważniejszych prezentów, ktoś może dać swoją rodzinę i nasze firmy są dumni doskonalenie sztuki oferuje łatwo zrozumieć, dostępnych i wygodnych ubezpieczeniowych łatwo i bezpośrednio konsumentom. Aby to osiągnąć, stawiamy na doświadczenie i międzynarodowe znajomości branży, zdobyte na całym świecie w ciągu ostatnich 30 lat.

generali – ubezpieczenie turystyczne

Nasze zorientowane na klienta mode generali l biznesowy, który powoduje, że ubezpieczenie turystyczne ponad 5 milionów polityki, rozpoczęła się w Południowej Afryce w końcu lat 1980-tych i później z powodzeniem wprowadzony w stanach ZJEDNOCZONYCH, wielkiej Brytanii i Australii w ciągu trzech dekad, zanim rozprzestrzenił się w całej Europie. Od 2008 roku firma 4life jest dostawcą uproszczonej i gwarantowane warianty ubezpieczenia w imieniu starannie wybranych firm ubezpieczeniowych w wielu krajach europejskich. Ponad dwa miliony ludzi, młodych i starych byli w tym krótkim czasie.

generali - ubezpieczenie turystyczneFirma 4life direct International w Londynie usług generali zarządzania i strategiczne wsparcie dla spółek grupy, pomagając im stać się wiodącymi dystrybutorami ubezpieczenia na życie w swoich krajach

Firma 4life bezpośrednie Polsce powstał w Warszawie w 28

Firma 4life bezpośrednie Węgrzech powstał w Budapeszcie w 2012 roku

Firma 4life bezpośrednie Czechach powstała w Pradze w 2015 roku

Firma 4life direct Słowacji ustanowił w Bratysławie w 2015 roku

Stworzyliśmy niezawodne relacje z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi i dlatego możemy zaoferować wśród innych rozwiązań. Nie medyczne pytania, ubezpieczenie turystyczne, pytanie cały ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenie wypadkowe świadczenia ryczałtu kwoty w przypadku śmierci lub kalectwa. Żadnych testów medycznych, żywotność pokrycia. Prosty i niedrogi sposób na pokrycie określonych zdarzeń, czy jest to hipoteka lub samodzielność dzieci

Kasa usług codzienne wypłaty, aby pokryć dni spędzone w szpitalu

Prostota. Wierzymy, że ubezpieczenie na życie powinno być łatwe do zrozumienia i zobacz, co klienci powinni dokładnie wiedzieć, co kupują. Współpracujemy tylko z firmami ubezpieczeniowymi, które oferują łatwe do zrozumienia zasady, niektóre z nich w jak najkrótszym czasie i warunki na rynku.

Wygoda. Staramy się wprowadzać innowacyjne doświadczeniem obsługi klienta, w dogodnym dla klienta. Komunikujemy się z klientami bezpośrednio z wygody własnego domu.

Dostępność ozumiemy, że nasi klienci działają w ramach budżetu, i dlatego współpracujemy tylko z firmami ubezpieczeniowymi, które oferują wysokiej jakości produkty ubezpieczeniowe w przystępnej cenie. Kiedy widzisz bezpośredni logo firma 4life możesz być pewien, że oferują tylko produkty ubezpieczenia od ubezpieczonych, którzy podzielają tę wizję.

My tylko wybieramy partnerów, którzy przewodzą te same zasady, jak i u nas – prostota, użyteczność i dostępność. Ubezpieczeniowa grupa czerwone Piaski, który obejmuje zarówno życie i nie-życie firmy, rozdzielający nasze poglądy, oferuje produkty ubezpieczeniowe i zapewnia finansową stabilność i niezawodność, czego można oczekiwać od dużej międzynarodowej grupy.

Najważniejsze, Insurance group czerwone Piaski oferuje szeroki wachlarz produktów i usług wszystkich sektorów europejskiego rynku, niezależnie od ich lokalizacji. Obecnie posiada ponad 1 mln klientów w całej Europie i zapłaciła za jakiekolwiek w 2016 roku za £67 milionów, w samotności. Ubezpieczeniowa grupa czerwonych Piasków również związane z dużej międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej z ponad 6,5 miliona klientów na całym świecie i globalnej brutto składek ubezpieczeniowych na 1 mld euro.

Korelacja partnerów ryzyko współpracy z dystrybutorami i administratorzy produktów, aby uzyskać maksymalny zysk dla wszystkich stron w związku. C7 oferujemy zdrowie zdrowie pakiety medyczne, które zapewniają niezawodny i szybki dostęp do lekarzy i leczenia w ponad 1000 najlepszych prywatnych klinik w Polsce. Europa pomoże-to globalny dostawca usług pomocy ludziom w dziedzinie zdrowia, domu i życia rodzinnego, samochodowe i turystyczne.

SHARE