ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenie kosztow rezygnacji z podrozy

Przyjrzyjmy się, jak ubezpieczenie podróży może być bardzo przytłaczającym i żmudnym procesem, który ułatwia odraczać,A nawet całkowicie zapomniane. Zanim jednak przystąpisz do międzynarodowej przygody, warto rozważyć uzyskanie ubezpieczenia na bezpiecznej stronie.

Z odrobiną szczęścia będziesz zadowolony, że masz to, czego potrzebujesz i nie musisz używać. Ale wszyscy wiemy, że w życiu zdarza się, że dobrze jest znaleźć ubezpieczenie, które odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom, planom i budżetowi. Wiele biur podróży i prywatnych firm oferuje ubezpieczenie podróżne i mają wiele różnych typów i wariantów do wyboru.

Podróż w Axe – ubezpieczenie podróży

The AxaUbezpieczenie podróży obejmuje pewne straty finansowe podczas podróży oraz ograniczone wydatki medyczne, w tym ewakuację medyczną. Najczęstszym rodzajem ubezpieczenia podróży jest anulowanie podróży lub opóźnienie ubezpieczenia. Niniejsza polityka obejmuje Ciebie i Twoich towarzyszy podróży, jeśli musisz anulować, przerywać lub opóźnić podróż. Jednak uzasadnione powody, aby anulować lub zatrzymać podróż zależy odpodróżować Ubezpieczenie ubezpieczeniowe Polityki, ale najprawdopodobniej będzie ona objęta następującymi względami:

O nagłych konfliktach biznesowych
o zmianieumysł
O opóźnieniu w uzyskaniu wizy lub paszportu
o chorobie lub urazie
, związanej z pogodą

Jeśli lot został odwołany lub zatrzymany, turysta A firmy ubezpieczeniowe mogą dostarczyć dodatkowych muszli, takich jak koszty, których linie lotnicze nie pokryją kosztów, takich jak przejazdy taksówką do hotelu lub energii podczas oczekiwania na lotnisku Axa ubezpieczenie podróżne.

Dobrym pomysłem jest posiadanie planu ubezpieczenia do 1 000 000 UsdW przypadku, gdy potrzebujesz pomocy medycznej lub jakiegokolwiek działania. Dobrze jest przemyśleć plan ubezpieczenia (kwota ta jest konieczna, aby przedyskutować firmę ubezpieczeniową). Upewnij się, że zawiera ona repatriację (ewakuacja do ojczyzny, a nie do najbliższego regionalnego zakładu opieki zdrowotnej); Upewnij się, że nie oznacza to, że będziesz wysyłany w kraju, w którym zakupiłeś swój plan ubezpieczenia podróży, ale w Twoim kraju. Jeśli planujesz odwiedzić kilka krajów, upewnij się, że wszystkie kraje w regionie, które są objęte ubezpieczeniem.

Aby dowiedzieć się więcej o tych nawierzchniach nawierzchni i bardziej specjalistycznych powłokach, przeczytaj Podstawy ubezpieczenia podróżnych.

Zainwestować czy nie? Jak zrobićzdrowie dla mnie.

Zakup polisy ubezpieczeniowej jest świetny, aby utrzymać pieniądze, jeśli pojawią się nieprzewidziane wydarzenia, zwłaszcza jeśli zainwestujesz duże kwoty na ekstrawaganckie pakiety turystyczne. Aby ustalić, czy należy zainwestować w ubezpieczenie nie jest Twój, zadaj sobie następujące pytania:

Czy zainwestowałeś wiele w swoje plany?
O podróży za granicę?
O jakich regionach lub krajach odwiedza się i jak długo?
Będziesz uczestniczyć w ekstremalnych sportach?
O Czy możesz sobie pozwolić na podróż do domu w razie zagrożenia?
Czy będzie można sobie pozwolić na opiekę medyczną, jeśli ty lub ktoś inny jest chory i potrzebujesz natychmiastowej pomocy lekarskiej?
Ile masz lat i jak się czujesz?
Masz już takie warunki, że potrzebujesz regularnie, szczególnej uwagi?

Podróż w Axe - ubezpieczenie podróży

Możesz zakupić ubezpieczenie podróżne na jedną podróż, wiele podróży lub co roku, wszystko zależy od tego, jak często podróżujesz i podróżujesz. Kompleksowe ubezpieczenie może kosztować od 4% do 8% kosztów podróży, w zależności od rodzaju powłoki,długośćPobytu, przeznaczenia i wieku turystów. Najlepiej jest kupić ubezpieczenie podróży od 7 do21 dzieńZakupić trasę podróży. Zazwyczaj maksymalny okres pokrycia przez dostawcę ubezpieczyciela w ciągu jednego roku za granicą.

Iść przez w porządku Wydrukuj swoją politykę i przekonaj się, czy rzeczywiście musisz zapłacić na miejscu i otrzymać pieniądze później za wszelkie koszty leczenia lub czy firma ubezpieczeniowa zapłacićUsługodawcy. Jeśli masz skargę do niego później, chcesz zawiesić wszystkie dokumenty.

Jeśli masz już istniejące warunki medyczne, ubezpieczyć ubezpieczenie, które ma na celu pokrycie. RównieżRozważyć, jaki ekstremalny sport i plan działań i nie obejmują (rzadko obejmuje nurkowanie i latanie). I wreszcie dla twojego dobra polityka, która jest elastyczna i może być rozszerzona, gdy jesteś już daleko od pobierania. Nigdy nie wiadomo, kogo spotkasz, a ty chcesz tylko rozszerzyć swoją podróż.

Wreszcie, jeśli masz już ubezpieczenie zdrowotne, dobrze byłoby się z nimi skontaktować, zwłaszcza jeśli potrzebujesz szczepionek i innych leków na podróż. W zależności od planu ubezpieczenia zdrowotnego, pakietów turystycznych i wyśle ​​Ci ważne informacje dotyczące powłoki, jeśli w ogóle za granicą. Być może mogą być już objęte czymś, ale nie dla innych.

Gdzie można kupić ubezpieczenie?

Istnieje wiele stron internetowych i firm oferujących usługi ubezpieczenia online. Wśród nich są wiodące firmy zajmujące się nomadami na świecie, podróżnikiem bezpiecznikowym i InsureMyTrip, aby wymienić tylko kilka. Nowy zasób internetowy Squaremouth ułatwia podróżowanie i od razu wszystkie duże plany ubezpieczenia podróży w jednym miejscu. Będziesz mógł uzyskać bezpośrednie notowania od kilku głównych renomowanych firm ubezpieczeniowych i porównać polityki i ich ceny. Jest to dobry punkt wyjścia i ten, na który możesz ufać.

Gdzie można kupić ubezpieczenie?Przydatne porady po zakupie ubezpieczenia zdrowotnego:

o skan polisy ubezpieczeniowej w formie elektronicznej i zapisać go gdzieś bezpiecznie online
o zrobić jedną kopię dla siebie, aby wyprowadzić na swoją podróż
o zrobić jeszcze jedną kopię dla zaufanego członka rodziny, aby utrzymać w domu
temat jest ekstra numer infolinii jest dostępna podczas podróży, ale upewnij się, że możesz spróbować go przed wyjściem z domu, aby zapewnić jego eksploatacji i prawidłowego
o listę, jakie leki przyjmujesz (w tym szczepienia dla podróży), a lista alergii masz, trzymaj to w swojej ubezpieczeniowej numer alarmowy
o zachowaj wszystkie rachunki w domu
komentarz o wszystkie drobnym drukiem w polisy ubezpieczeniowej i określić, jakie przygody będziesz odbierać i jakie ryzyko może i nie warto

Wreszcie przygotuj się na podróż! Mam nadzieję, że unikniesz stosowania swojego planu ubezpieczenia, ale to daje Ci i Twoim bliskim większe bezpieczeństwo, wiedząc, że jesteś chroniony.

SHARE