compensa

Jak w przypadku każdego rodzaju ubezpieczenia, opłaty na ubezpieczenie mieszkania różnią się znacznie między firmami ubezpieczeniowymi i w zależności od ilości powłok. Ceny też znacznie różnią się od państwa, między różnymi miastami w jednym państwie, a nawet między w jednym mieście. Osób ubiegających się najtańsze ubezpieczenia domów nie jest pożądane, aby rozejrzeć się i porównać oferty, aby uzyskać najlepszą ofertę pod względem ceny i świadczonych przez powłoki.

compensa ubezpieczenia – occompensa ubezpieczenia - oc

Ubezpieczenia domów, zwykle compensa przewiduje pokrycie szkód w domu, takich jak domy lub mieszkania, ubezpieczenie ocompensa dpowiedzialności wobec urazów, odbywających się wewnątrz ubezpieczonego lokalu mieszkalnego lub nieruchomości, a także nadawanie utrata majątku osobistego, takie jak biżuteria, meble czy sprzęt gospodarstwa domowego.

Istnieje wiele wariantów z punktu widzenia możliwości pokrycia dla ludzi, aby rozważyć, z których wszystkie mają wpływ na składkę. Dodatki, takie jak utrata lub obiekt ubezpieczenie zdrowotne może znacznie zwiększyć składki ubezpieczeniowe.

Wybór pokrycia powinny być wykonane indywidualnie. Te trzy domów firmy ubezpieczeniowe oferują Zwykle najniższe ceny i najlepsze oświetlenie stosunek ceny do jakości.

Amica konsekwentnie oceniane jako jedno ubezpieczenia  z najtańszych dostawców ubezpieczenia domów i ponosi dodatkową zaletą ocen wysoki poziom satysfakcji klientów. Był to również numer jeden zdaniem J. D. ubezpieczenia  Moc amerykańskich firm badanie gospodarstw domowych w 2016 roku. Niektóre z oszczędności Amica może uzyskać w związku z tym, że jest on ściśle transakcji przez przedstawicieli firmy, a nie przez lokalnych agentów ubezpieczeniowych.

Jedyny niewielki minus dla Amica oc  polega na tym, że on nie spełnia niektórych ze swoich konkurentów w zakresie umieszczonych prostych oferty, takie jak zniżki na zamki. Tym nie mniej, Amica, zazwyczaj wychodzi lepiej oc  z punktu widzenia niskiej kosztów i cen. Na przykład, jedno porównanie na cytaty dla pokrycia na około 2000 metrów kwadratowych domu na przedmieściach Chicago znaleźli Amica, oferujących ubezpieczenia mieszkań premium-około 75 dolarów miesięcznie, z następującym najmniejszą Cytat najbliższych na 117 dolarów miesięcznie.

compensa – kalkulatorcompensa - kalkulator

Hotel allstate Corporation (kod NYSE i wszystkie) compensa oferuje obszerną listę możliwych rabatów, które mogą znacznie obniżyć koszt ubezpieczenia domów pokrycia. Różnych możliwych rabatów są zniżki za wstęp do compensa systemu alarmowego lub instalowanie krat, łączenie z innymi ubezpieczenia, ustawienie automatycznego składek ubezpieczeniowych, naprawiony, i tam jeszcze rabat za to, że nowy klient allstate.

Allstate nie otrzymują zazwyczaj ten sam wysoki poziom ogólnego zadowolenia czy satysfakcji ustalania cen w odniesieniu do sprawozdania z oceny, które otrzymuje Amica, ale to nie jest stabilnie, jak sugerują niektóre z najniższych wskaźników w całym kraju. Ponadto, allstate jest bardzo chwalony za online-edukacyjnych i informacyjnych narzędzi, które oferuje klientom bez dodatkowych opłat.

Erie ubezpieczenia grupa ma kalkulator taki sam poziom sławy, jak hala allstate, i jest on dostępny tylko w ograniczonej liczbie stanów USA, ale otrzymuje bardzo wysokie oceny za dostępność i koszt ubezpieczenia domów. W 2016 roku, Erie zajmuje trzecie miejsce dla fakturowania i polityki informacyjnej, kalkulator interakcji zasad i propozycji J. D. Moc.

Uważać zakupy dla ubezpieczenia domów, jak zwykle, daje znaczne oszczędności. Darmowe gry online cytaty podłogowa, dostępne poprzez liczne ubezpieczeniowe strony, to stosunkowo szybko i łatwo dla konsumentów, aby zrobić zakupy dla porównania najniższe ceny porównywalne poziomy sprawozdania. Znaleźć oszczędności w tanie ubezpieczenia domu, upewniając się, aby uzyskać odpowiednią ilość powłok, ale nie płacić za niepotrzebne pokrycia. Na przykład, wielu konsumentów zapewniają swój dom według szacowanej wartości ich te i wiele siedzi na nim, nie myśląc o tym, że nie ma potrzeby, aby ubezpieczyć Cena lota przed kradzieżą. Wreszcie, podobnie jak w przypadku innych rodzajów ubezpieczeń, wzrost kwoty franczyzy pozwala znacznie obniżyć koszty domów składki ubezpieczeniowej.

SHARE