assistance

assistance

assistanceJeśli studentom trzeba ich zezwolenie na pobyt gothaer assistance, muszą one również obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego zgodnie z włoskim prawem. Ami pomoc – filo Diretto firmy assicurazioni oferuje kilka opcji dla tych, którzy potrzebują polisę Ubezpieczenia Medycznego. Oprócz rekompensaty kosztów leczenia i odszkodowanie w przypadku choroby lub wypadku, filo grupy Diretto oferuje innowacyjne usługi w zakresie ubezpieczeń, co czyni go wyjątkowym.

Opieki zdrowotnej i ubezpieczenia zdrowotnego dla cudzoziemców, turystów we Włoszech i w krajach strefy Schengen. Ubezpieczenie obejmuje cudzoziemiec obywateli, podróżujących w celach turystycznych i szkolenia na wszystkich terenach państwa-strony Konwencji z Schengen, ubezpieczenie jest ważne dokumentem do uzyskania wizy lub zezwolenia na pobyt w celach turystycznych lub szkoleniowych dla obywateli przybywających z krajów spoza Unii Europejskiej.

gothaer assistance

SZCZEGÓLNOŚCI WARUNKI WYPŁATY ODSZKODOWANIA ZA KOSZTY LECZENIA W PRZYPADKU CHOROBY LUB URAZU

W ramach maksymalnej kwoty równej 6.500,00 euro we Włoszech i euro 30.000,00 w Europie na jednego ubezpieczonego, wydatki poniesione w trakcie podróży w celu uzyskania pomocy medycznej, w tym hospitalizacji jak dla choroby lub urazu w okresie obowiązywania gwarancji: koszty medyczne, dentystyczne opłaty dopiero po kontuzji i do 200,00 Euro, hospitalizacji, operacji, leków, otrzymane na receptę i pomoc osobie

gothaer assistance

Rodzaje działalności, poinformował w gwarancji za pomoc osobie, są dostępne za darmo.

Konsultacje medyczne świadczone telefonicznie

Zorganizowany Transport Medyczny

Powrót członków rodziny lub opiekunem

Przewóz zwłok

Przejazd członka rodziny w przypadku hospitalizacji

Filo diretto firmy assicurazioni, firma Ubezpieczeniowa gothaer assistance filo grupy diretto, oferuje szeroki wachlarz możliwości dla każdego, kto potrzebuje ubezpieczenie zdrowotne. A także zwrot kosztów leczenia i odszkodowanie w przypadku choroby lub wypadku, filo diretto oferuje również innowacyjne usługi w zakresie ubezpieczeń, co czyni go wyjątkowym.

Usługi medyczne świadczone przez centrum alarmowe*, dostępny 24 godziny na dobę 365 dni w roku, aby dać odpowiedź na każde żądanie klienta dedical i advide im diagnostycznych i specjalistycznych ośrodków, może również piasek leków i produktów do domu klienta.

Siłą napędową w filo grupy diretto, centrum operacyjne działa przez całą dobę, 365 dni w roku. Średnio pracownicy odpowiadają w mniej niż siedem sekund, nawet w godzinach szczytu ruchu telefonicznego.

Centrum alarmowe zarządza ponad 40 000 przypadków rocznie na całym świecie pomoc dla osoby, dla samochodów i dla domu. Operatorzy mówią w wielu językach i odwiedzać specjalne szkolenia dla osiągnięcia wysokiego poziomu jakości z punktu widzenia efektywności i skuteczności w świadczeniu usług telekomunikacyjnych. Skuteczność działalności Centrum odbywa się w okresach miesięcznych z wykorzystaniem systemu kontroli jakości firmy.

Raport Finaccord pod nazwą ubezpieczenie i pomoc we Włoszech o aktualnym stanie i prawdopodobnie przyszły rozwój rynku autonomicznych polis turystów we Włoszech. Obejmuje ona następujące unikalne cechy:

– dane za 2010 na rok 2014 dla podstawowego rynku turystycznym z сегментаций na kierunkach (między krajami UE, które nie należą do UE krajów europejskich, ameryki Północnej, Ameryki i reszty świata) i rodzaj drogi (między wypoczynku i podróży służbowych);

– dane dotyczące wielkości rynku dla autonomicznych turystycznego ubezpieczenia i pomoc we Włoszech w latach 2010 i 2014 z punktu widzenia nagród i polityki z segmentacji między pojedynczej jazdy i rocznych;

– analiza udziału dystrybucji relacje ubezpieczenie w podróży dostawców rozłam między przebiegiem handlu, transportu i instytucji finansowych, oparte na podstawowe badania ponad 300 rzeczywistych i potencjalnych dystrybutorów samodzielnych podróży polityki, w tym linie lotnicze, banki, prom, pkp operatorów, ubezpieczeniowych marek i specjalistyczne kredytodawcy, oraz zarówno tradycyjnych, jak i online biurem podróży przedsiębiorstw handlowych;

– przegląd innych bezpośrednich i powinowactwo kanały dystrybucji wykorzystywane we Włoszech, w tym kluby samochodowe, sprzedaż bezpośrednia, internet-agregatorów, innych marek i sprzedawców, plus pokrowiec w zestawie z kart płatniczych i kont bankowych;

– obliczenia na udział w rynku turystycznego ubezpieczenia i pomocy brutto, składki za dychę ubezpieczycieli danego rodzaju pokrycia we Włoszech w 2014 roku z tych punktów danych wyrażonych w procentach zakresu (np. 5.0% do 7,5%);

– prognozy do 2018 roku, do podstawowego rynku turystycznego i wielkość rynku dla autonomicznych zdrowotne i pomoc w postaci premii i polis ubezpieczeniowych, z tym samym членением, jak wskazano wyżej, na okres od 2010 do 2014 roku.

gothaer assistance lux

W raporcie, który stanowi aktualizację i rozszerzenie do poprzedniego Finaccord badań na ten temat, towarzyszy Excel w PartnerBASE™ zestaw danych, który wyszczególnia ubezpieczenie w podróży partnerstwa każdego z podróży, handlu, transportu i instytucji finansowych, garaż, plus wygodny danych rynkowych aneksie, a także w formacie Excel. Ta przybudówka może być stosowany jako wygodne źródło danych w formacie Excel, co oznacza, że nie ma potrzeby użytkowników, aby ponownie wprowadzić dane z raportu PDF w własnych tabel programu Excel.

gothaer assistance lux

Włoska Narodowa służba zdrowia – CLOS (Servizio Sanitario nazionale, w) organizowane samodzielnie w regionalnej bazie i obejmuje państwowe i prywatne kliniki i specjalistów. Rejestracja odbywa się w lokalnej przychodni (Азиенда medycznej Ustawienia regionalne-АСЛ) i obejmuje:

bezpłatne porady i recepty na leki z terapeuta lub pediatra;

Pogotowie, jest dostępny we wszystkich głównych szpitalach

badania lekarskie specjaliści na życzenie badania lekarskie (wymagający i atrakcyjny), wydany przez GPS lub pediatra). Komisji (bilet) opłata;

darmowe hospitalizacji i dostęp do dziennych szpitala w specjalistyczne struktury (dermatologia, okulistyka, itp);

Obowiązki usługi lekarza (Guardia medica), podstawowa pomoc medyczna w porze nocnej (8 godzin -8 godzin) lub w dni świąteczne i dni poprzedzających państwowym święta. Ubezpieczenie zdrowotne we Włoszech-to, przede wszystkim, organizowanych na szczeblu regionalnym w ramach ogólnopolskich Servizio Sanitario nazionale, w (CLOS), która zapewnia powszechny zasięg, w tym pełne finansowanie państwowych lekarzy i lekarstwa. Założona w 1978 roku, ПКР wzrosła dostępność ubezpieczenia zdrowotnego we Włoszech.

Podczas gdy usługi publiczne we Włoszech wiarygodne, jak cudzoziemiec, masz również możliwość zakupu prywatnego ubezpieczenia medycznego we Włoszech, gdzie większość cudzoziemców, jak zwykle zrobić. Ważne jest, aby zrozumieć, jaki rodzaj ubezpieczenia medycznego we Włoszech masz prawo długo przed wyjściem na samolocie. Ubezpieczenie zdrowotne we Włoszech jest koniecznością, jeśli planujesz pobyt dłuższy niż 90 dni.

Prawo dla zagranicznych studentów. Jeśli jesteś studentem, ubezpieczenie zdrowotne we Włoszech wymagane przed przyjazdem. Należy odwiedzić swojego lekarza do domu, uzyskać wymagane dokumenty, aby pokazać dowód pokrycia, i pokazać te dokumenty jak na włoskim najbliższym konsulacie, a także w Квестуре, lub posterunek policji, w ciągu ośmiu dni od daty wjazdu do kraju. Informacja ta ma kluczowe znaczenie, ponieważ, aby zwiększyć długość czasu we Włoszech dłużej niż 90 dni, należy uzyskać pozwolenie na pobyt. Bez dowodów pokrycie od domowej dostawcy, to nie da się zrobić.

Prywatne ubezpieczenia we Włoszech. Jeśli masz Prywatny pokrycia w domu, jak nie-obywatel UE, wymagania są różne. Do do twojego prywatnego ubezpieczenia medycznego we Włoszech, aby być prawidłowy i uzyskać pozwolenie na pobyt, niektóre wymagania obejmują, ale nie ograniczają się do: prawomocność w strefie Schengen, dokładny okres ubezpieczenia i koszty a sufitem do 30 000 euro.

Jeśli zdecydujesz się kontynuować z prywatnego ubezpieczenia medycznego we Włoszech, zaleca się, że można umieścić w INA Assitalia ubezpieczenia, konta medycznej gothaer assistance lux w oddziale dowolnego szpitala. To kosztuje około 49 euro na sześć miesięcy i 98 euro za jeden rok. Publicznego ubezpieczenia we Włoszech.

Jeśli wybierzesz dla polityki zdrowia publicznego Włoszech ubezpieczenie, to na pewno będzie Abonament na wspomniany CLOS. Aby złożyć wniosek, pobierana jest opłata w wysokości około 145 euro, który należy opłacić na poczcie, w formularzu. Po wyszukaniu zezwolenia na pobyt, należy przynieść ten formularz (który pokazuje, że płacili), ważny paszport, a także paragon złożyli wniosek o pozwolenie na pobyt. Po powyższych dokumentów, należy odwiedzić A. l. s., w lokalnych medycznych oddziału w twojej okolicy, aby zakończyć proces składania wniosku o ubezpieczenie. To ubezpieczenie zdrowotne we Włoszech zapewnia kompleksową ofertę, a nie tylko w sytuacjach awaryjnych, jak prywatne ubezpieczenie.

Celem ubezpieczenia medycznego we Włoszech powinna być dostępna dla wszystkich jej obywateli, w tym cudzoziemców. Jeśli zdecydujesz się zostać z prywatnym lekarzem w domu lub przytulić państwowego ubezpieczenia, sprawozdanie w razie potrzeby lub sytuacji kryzysowej jest gwarantowany. Ważne! Prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, z reguły wymagają uczeń pierwszego, aby zapłacić za wszystkie koszty, a później poprosić o odszkodowanie do firmy ubezpieczeniowej. Przy zakupie polis, proszę, uważnie przeczytaj, jak uzyskać odszkodowanie i ograniczenia stosowane do odszkodowania. Pamiętaj, że usługi medyczne, cena do zapłaty może być wysoka, w gothaer assistance lux przypadku konieczności hospitalizacji, na przykład.

SHARE