wypowiedzenie oc ac

wypowiedzenie oc ac

wypowiedzenie oc acZabawna rzecz – wydajemy tysiące dolarów na nasze polisy ubezpieczeniowe każdego roku; a jednak, gdy polityka dokument przychodzi pocztą, to od samego patrzenia na mas drobnym drukiem, выпучиваем oczy, i nie robić nic więcej z nim, niż przechowywać go z dala. Za to, że wykonuje taką ważną funkcję dla nas, nie musimy zwracać uwagi? Oczywiście, twoja umowa ubezpieczenia pełne żargonu i skomplikowanych terminów technicznych, co sprawia, że przejść trudno. Ale twój doradca ubezpieczeniowy musi być tam dla ciebie, aby pomóc ci zrozumieć wszystko, co musisz wiedzieć. Na początek rzućmy okiem na wstępne informacje o tym, jak rozumieć umowę ubezpieczenia.

Niektóre terminy w umowie ubezpieczenia jest dość prosta – jak tylko zdasz złożone brzmiące słowa, których używają bez przyczyny. Na przykład, na początku tekstu umowy, mówią o propozycja, przyjęcie i rozpatrzenie. Jest to dość proste – oferta-jest to formularz, który należy wypełnić w celu zgłoszenia do ubezpieczenia, to przyjęcie, podczas gdy w rzeczywistości przyjmują kształt i sprzedać składki ubezpieczeniowej, które określają. Egzamin jest nagroda, którą płacisz co miesiąc.

gothaer wypowiedzenie umowy oc

Technicznie, umowy wypowiedzenie oc gothaer ubezpieczenia nazywa umowa zwrotu – co oznacza, że obiecują uwolnić się lub zrobić dobry swoją stratę, kiedy to się dzieje. W większości przypadków, umowa ubezpieczenia obiecuje oddać kondycji finansowej były do straty. Ale często istnieje wiele dodatkowych trudności, a zmarszczki na tego typu obietnice. Na przykład, czasami, może się okazać, że nie możesz pozwolić sobie ubezpieczyć swój samochód lub dom na pełną wartość. Jeśli twój dom jest wart $100000, i okaże się, że można tylko pozwolić sobie na ubezpieczenie zdrowotne za $75000, to się nazywa.

gothaer wypowiedzenie umowy ocCzasami można uzyskać ubezpieczenie z nadwyżką. Załóżmy, że będziesz dbać o Swój samochód za kwotę ponad $10,000. Oznacza to, że za każdym razem, gdy uszkodzenie dzieje się w samochodzie, który stoi ponad $10,000, będą płacić ci do tego. Jeśli trafisz do małego WYPADKU, co kosztuje $500 na remont, nie zapłacą w ogóle nic.

Zanim coś ubezpieczenia, będą one upewnić się, że faktycznie sobie, że jesteś ubezpieczyć swój samochód, wypowiedzenie umowy gothaer oc dom, czy cokolwiek innego. Można nie ubezpieczyć to, co nie należy do ciebie. W technicznym języku oni mówią, że trzeba mieć ubezpieczeniowej interes w tym, że ty страховался. Najciekawsze jest to, że jeśli jesteś w związku małżeńskim, możesz wykupić ubezpieczenie na nazwisko męża lub żony. Nie można ich posiadania, ale oni myślą, że jesteś na tyle ważne do siebie, że masz ubezpieczenie zainteresowanie w nich.

I, w końcu, jest to śmieszne słowo, które słyszeliście na lekcjach matematyki, kiedy to – zasada nabyły. To jest, gdzie, kiedy można umieścić na pozew z firmą ubezpieczeniową, aby coś jak wyniosły samochód, pójdą po tym, jak człowiek stał się przyczyną awarii i zmusił ich zapomnieć to wszystko pieniądze.

SHARE