hestia

Rozważasz podpisanie umowy na Advantage plan medicare? Rośnie liczba starszych ludzi wybiera te prywatne plany ubezpieczeniowe, które zazwyczaj oferują niższe z własnej kieszeni koszty, a czasami i więcej usług, niż tradycyjne “Medicare”. Podczas gdy obniżenie kosztów brzmią dobrze, ma i wady i ryzyko w medicare advantage. Należy wiedzieć, co oni sobą reprezentują i jak mogą one wpływać na ciebie i twoje zdrowie, jeśli zdecydujesz się zachowywać się.

ergo hestia – ubezpieczenia – ocergo hestia - ubezpieczenia - oc

Po pierwsze, warto zrozumieć, tylko to, ergo hestia że plan medicare advantage i jak to działa. Medicare zaletą jest to alternatywa dla tradycyjnego medicare programie. Hotel prowadzony jest przez prywatnych firm ergo hestia ubezpieczeniowych, a nie rządu.

Jak zwykle albo organizacji utrzymania zdrowia (HMO) lub organizacji preferowanych dostawców (PPO). Oba oferują szpitala i ubezpieczenie zdrowotne (medicare część A i część B). W wielu przypadkach ubezpieczenia oferują również pokrycie kosztów leków (medicare części D), ubezpieczenia stomatologicznej i zasięg widzenia, a nawet członkostwo w siłowni.

Jeszcze jeden powód, wielu starszych oc wybierz planie przewagę, ponieważ eliminuje potrzebę (medicare uzupełnienie) ubezpieczenia. Niektóre plany obejmują wszystkie lub część leków na receptę “cipa ” nikt”.

Jednak, jak Kaiser family Foundation oc zaznaczył w raporcie zatytułowanym szpitalnych zaletą sieci: jak bardzo one się różnią?, istnieje tak wiele odmian w wysokości szpitalu sieci i usług, które oferują, w zależności od planu, że cały proces wyboru może być bardzo mylące. Jeszcze gorzej, nie możesz nawet być w stanie zobaczyć różnice między planami podczas przeglądania katalogów planu – z których wiele jest nieaktualne lub zawierają nieprawdziwe informacje, według badania Kaiser.

ergo hestia kalkulatorergo hestia kalkulator

Badania Kaiser spojrzał na 409 plany ergo hestia medicare advantage w 20 okręgach. Tych planów, 23% najlepsze, że Kaiser rozumie się sieci, które wchodzi 70% lub więcej szpitali w hrabstwie. Około 61% średniego rozmiaru sieci, które znajdują się między 30% i 69% wszystkich szpitali w okolicy. Około 14% ergo hestia było to, że Kaiser określić jako “wąski” sieci, z mniej niż 30% szpitali w komplecie, i 2% były “ultra-wąskie” sieciami, w tym mniej niż 10% szpitali w danym okręgu. Tradycyjny medicare jest prawdopodobnie dać większy wybór szpitala (w tym w całym kraju, nie tylko w swoim okręgu), ale jedynym sposobem, aby wiedzieć na pewno-sprawdzić ze szpitala mieli nadzieję wykorzystać.

Kaiser okazało się, że w ogóle Rozmiar odnosi kalkulator się do oferowanych usług, co może być ważne, jeśli masz rzadkie i trudne kalkulator warunki. Chociaż niektóre plany z wąskimi sieci otrzymały dobre recenzje od centrów dla medicare i medicaid Usługa (CMS) do profilaktycznej pielęgnacji i konserwacji małych sieci, zazwyczaj wykluczają szpitala, którzy specjalizują się w leczeniu trudnych warunkach. W szczególności, powiedział Kaiser, 75% z wąskiej podstawie sieci krajowych ośrodkach onkologicznych Instytutu raka, 49% podstawie akademickich centrów medycznych i 21% nie zawiera żadnych szpitali akredytowanych programów raka.

Co to wszystko oznacza, ac że jeśli wchodzicie w program medicare advantage sieci szpitali, których nie traktuje swój stan, może trzeba “wyjść z sieci” za duży konto osobiste lub, co gorsza, uniknąć leczenia w ogóle. Dlatego, wiedząc jak najwięcej o swoim Advantage plan medicare, w tym rozmiar i usług oferowanych szpitalnej sieci, to tak ważne dla twojego finansowego i fizycznego zdrowia.

Kaiser dochodzi do wniosku, że CMS trzeba o wiele częściej, niż to robi teraz komentarz dyrektora dostawcy, zidentyfikować i naprawić błędy i niedociągnięcia. Ponadto, Kaiser uważa, że CMS musi wziąć pod uwagę wymagania przewagę i umacniać ich w razie potrzeby. Inne propozycje obejmują, co sprawia, że łatwiejsze dla konsumentów, aby porównać plany medicare advantage, domagając się wszystkie planuje trzymać się jednego formatu i rozwoju jednolitego “mapie-plan” narzędzie porównywania sieci.hestia

Ze swojej strony, CMS mówi, że ulepszenia już idzie. W 2017 roku, na przykład, plany, które chcą poszerzyć musiał skierować całą swoją sieć, aby wyświetlić na CMS.

Tymczasem, w ocenie Advantage plan medicare, należy zadawać pytania, jeśli coś nie jest jasne. Na przykład, zapytać, jak często plan rozważasz dotyczy pacjentów z sieci do pomocy. Aby uzyskać dodatkową pomoc, skontaktuj się z państwową program pomocy w sprawach Ubezpieczenia zdrowotnego (statków) dla swojego państwa. Można przeprowadzić wyszukiwanie w Google lub użyj ten poręczny przewodnik.

Plany medicare Advantage może być ubezpieczenia turystyczne opłacalne, gdy pomoc jest konieczne. Jeśli weźmiemy pod uwagę taki plan, nie zapomnij, aby zrobić swoją pracę domową i zwracać uwagę na zmiany z CMS, który pozwoli dokonać porównania przewagę planów łatwiejsze dla ciebie.

SHARE