interrisk

Setki ubezpieczyciele oferują ogólnonarodowym programie medicare część D plany, które zapewniają pokrycie kosztów leków dla osób starszych, które nie otrzymują sprawozdanie przez plan pracodawca lub planu medicare advantage. A mniejsza część D plany będą dostępne w tym roku, w każdym państwie istnieje około 22 plany, pozostawiając wiele opcji – możliwe, że zdecydowana liczba – dla konsumentów, aby wybrać z. Jeśli chcesz zarejestrować się w medicare część D plan na rok 2017, czyli do 7 grudnia 2016 zrobić. Tutaj znajdziesz ewentualnej podwyżce cen trzeba wiedzieć i kilka wskazówek, aby zminimalizować lub opieki od nich.

interrisk towarzystwo ubezpieczeń s.a. vienna insurance group – ubezpieczenia – ocinterrisk towarzystwo ubezpieczeń s.a. vienna insurance group - ubezpieczenia - oc

Większość planów zobaczyć ich interrisk zwiększenia odliczeniu od 360 dolarów w 2016 roku do 400 dolarów w 2017 roku. Interrisk Klienci muszą zapłacić 400 dolarów z własnej kieszeni za leki, zanim ubezpieczenia pasuje. To może być możliwe, aby znaleźć plan z małą nadwyżką lub nawet bez franczyzy, ale ten plan będzie, najprawdopodobniej, rekompensują to korzyść z wysokimi kosztami w towarzystwo ubezpieczeń s.a. vienna insurance group innych krajach, nagród lub dopłat leku lub wspólnego ubezpieczenia. Przy tym wzrost 40 dolarów towarzystwo ubezpieczeń s.a. vienna insurance group będzie mieć wpływ na wielu uczniowie’ Finanse, to nie tylko to, że one powinny być najbardziej zainteresowane.

Składki ubezpieczeniowe kilka wielką troskę. Jeśli masz już część planu D, co działa dobrze dla ciebie w 2016 roku, najłatwiej byłoby zrobić, aby ją zapisać. Ale to może nie być najlepszym rozwiązaniem, bo to może kosztować w ubezpieczenia 2017 roku. Kaiser family foundation, organizacji oc non-profit badań medycznych i analizy zasad organizacji, informuje, że dwie trzecie części oc D konsumenci będą widzieć wyższe ubezpieczenia składki, jeśli pozostały one z ich aktualnymi planami. Zapłacą średnio miesięczna premia w wysokości $42.17 w 2017 roku, jeśli nie wyłaczają, o 9% więcej, niż w 2016 nagród. I nagrody rosną o ponad 15% w niektórych dużych planach, podczas gdy składki faktycznie w innych maleje. Składki wahają się od $16.81 w miesiącu do $71.66 za miesiąc na 10 najbardziej popularnych planów. Zakupy wokół może oznaczać znaczne oszczędności w postaci nagród.

interrisk kalkulatorinterrisk kalkulator

Ale nawet klasy premium rośnie w interrisk programie medicare część D klienci powinny być najbardziej zainteresowane, jeśli są interrisk one obecnie nie używać żadnych leków na receptę. Zamiast tego, większość klientów powinny skupić swoją energię na wybór plan, który oferuje najniższe z własnej kieszeni wydatki na leki, które regularnie korzystają. AARP Biuletyn okazało się, że istnieje ogromny wzrost cen na niektóre leki, nawet generyczne, w niektórych planach, a także duże różnice w cenie na jeden i ten sam lek u różnych części D plany. Na przykład, wśród 20-planów kalkulator można znaleźć na Florydzie, klienci, którzy korzystają lek w przypadku niedokrwistości Procrit może zapłacić tyle, ile 569$, a 27 $za 30-dniowy zapas, różnica 542$. To jest największy powód, nie należy automatycznie zapisywać się w ten sam plan, trzeba było w 2016 roku. Należy zbadać to, że będziesz płacić za swoje specyficzne leki pierwszego.

Aby dowiedzieć się, że rzeczywiste koszty mogą być do przyjęcia w konkretny plan, korzystać online medicare plan to narzędzie do wyszukiwania. Następnie użyj narzędzie, aby dodać do każdego przepisu lek, który przyjmujesz, że będzie pytać o dawkę, jak często możesz wypełnić twój przepis, i czy używasz w sprzedaży detalicznej lub zamówienie pocztą apteka. Następnie można wyświetlić listę programów narkotyków w twojej okolicy, zobaczyć twój potencjalny roczny koszt leków dla wszystkich i dowiedzieć się, czy wszystkie preparaty na plan formularz. Możesz kalkulator również sprawdzić, czy któryś z preparatów używasz mają ograniczenia, takie jak wymóg uprzedniej zgody, krok terapii lub ograniczenia ilościowe. Znalazcy plan pokazuje również, składki ubezpieczeniowe, deductibles i zakres i dopłat dla każdego planu.

Wnioskodawcy muszą również zrozumieć, jak infolinia plan poziomy kosztów pracy. Jeśli myślisz o tym, aby zostać z tego samego planu, bo czujesz się komfortowo z nagród i to, że zwrócili na leki w 2016 roku, nie wrócą, dopóki nie dowiedzieć się, czy twoje leki zostały przeniesione na droższe poziom, który może się zdarzyć nawet z leków generycznych. Preparat można stosować nawet mogą być usunięte z formularza bieżącego planu w całości, czyli twoje ubezpieczenie nie obejmuje.interrisk

Będziesz także chcą aby upewnić się, że plan w sieci aptek wygodne dla ciebie, tak jak wyjście do sieci może kosztować znacznie więcej.

Oprócz wiedząc, ile każdy dostępny będzie pobierać opłaty za leki, które używasz najczęściej plan, należy wiedzieć, czy będziesz płacić lub dopłaty za te narkotyki. Prawie dwie trzecie leków części D wymaga klientów do zapłaty wspólnego ubezpieczenia, która stanowi procent od kosztów leku, zamiast dopłat, który jest płaski kwoty w dolarach. Zazwyczaj planuje pobierać opłaty za generyczne i wspólne ubezpieczenie do swoich ulubionych marek, niepreferowanego leków i specjalnych preparatów.

Wiedząc, że masz 10 zł dopłaty za leki, daje ci pewność, że będziesz płacić, wiedząc, że jesteście odpowiedzialni za 10% сострахование nie, jeśli nie wiesz, że lek za pełną cenę, i wspólne ubezpieczenie nie uchroni cię od narkotyków, wzrost cen.

Upewnij się, aby rozejrzeć się i uzyskać realistyczne oceny tego, co można oczekiwać, aby zapłacić za narkotyki w 2017 roku, zanim się zapisać w medicare część D plan. Jeśli tego nie zrobisz, możesz znaleźć sobie płacić więcej niż trzeba dla swoich leków lub przerwać przyjmowanie Leku, bo nie można już sobie na to pozwolić, potencjalnie zagrażając zdrowie.

SHARE