opinie

Co powinno zawierac oswiadczenie o wypadku

Co powinno zawierac oswiadczenie o wypadkuLINK4 tu SA jest liderem na rynku ubezpieczeń bezpośrednich w Polsce. Rozpoczął swoją działalność w styczniu 2003 roku, jako pierwsza firma, sprzedaż ubezpieczeń wyłącznie przez telefon i Internet.

LINK4 oferuje silnik, obudowa i specjalne ubezpieczenia dla klientów indywidualnych. Jego model biznesowy opiera się na telefonie i sieci dystrybucji polityki i centralnego indywidualnego obliczania premii. Oba te kanały sprzedaży są dostępne i są skierowane do każdego kierowcy w Polsce. W rezultacie ceny ubezpieczenia LINK4 jest często niższa, niż w przypadku tradycyjnych firm ubezpieczeniowych.

link4 opinie

Zaawansowana technologia oznacza 24-godzinny dostęp do profesjonalnych usług i pomocy po wypadku na jeden numer telefonu– 22 444 44 44 – z dowolnego miejsca w Polsce. Klienci mogą szybko i bez wysiłku ubezpieczyć swoje samochody, otrzymują pomoc w przypadku awarii i naprawy uszkodzonych maszyn (lub mogą wybrać, aby otrzymywać odszkodowanie za to). Będąc Link4 wsparcia oznacza, że pomoc dotrze do ciebie w ciągu 30 minut, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jeśli twój samochód został skradziony lub chcesz złożyć reklamację można natychmiast powiadomić o tym telefonicznie, nawet jeśli nie masz rejestracji pojazdu dokumentów.

link4 opinieLINK4 otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia; to pierwszy polski ubezpieczeń bezpośrednich firmy uzyskać certyfikat ISO 9001:2001 w zarządzanie roszczeń.

LINK4 ma swoją siedzibę w Warszawie, w Postępu 15. Działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, na jeden numer telefonu (0-22) 444 44 44. Firma jest członkiem Business Centre club – organizacja przedsiębiorców założona w 1991 roku. Zaproszenie na KBK został wysłany w LINK4 w uznaniu jego niezawodność i wiarygodność, a także ocenę swojego handlowego etyki i etyki zawodowej.

Kradzież pojazdu jest jednym z najczęstszych przestępstw na świecie, i istnieje wiele powodów, dlaczego. Samochód to cenny towar, który łatwo sprzedać, a niezabezpieczony samochód stosunkowo łatwo ukraść. W rzeczywistości, jest trochę prawdy w tym, że złodziej chce swój samochód, otrzyma go. Odpowiedzialność spoczywa na właścicielu aby upewnić się, że ich pieniądze są bezpieczne.

Kradzieży pojazdu, w pewnym stopniu, stają się coraz bardziej wyrafinowane późno; losowe kradzież to jest mniej prawdopodobne, i, zamiast tego złodzieje mają na najbardziej popularne modele. To jest coś, co należy wziąć pod uwagę przy patrząc na system bezpieczeństwa samochodu: jeśli twój samochód jest modelem w pierwszej dziesiątce sprzedawców, to będzie prawdopodobnie w pierwszej dziesiątce najbardziej угоняемых. Dla porównania, samochód, najprawdopodobniej zostaną skradzione-BMW 5-series.

Klucz do ochrony twojego samochodu polega na tym, że on jako nieatrakcyjna dla złodzieja, jak to możliwe; istotą dla porywacza, a im dłużej to trwa, aby ukraść samochód, tym mniej szans na to, aby zostać skradzione. Niektóre z takich porad są zdrowy rozsądek, inne doświadczenie, ale to wszystko ważnym pomocne w celu minimalizacji ryzyka kradzieży pojazdu:

  • Wszystkie nowe samochody będą wyposażone w system alarmowy i starych samochodów, najprawdopodobniej miały jeden zainstalowany jako po-rynek towar. Korzystanie z budzika jak wskazano w instrukcji, i upewnić się, że jest to oczywiste że twój alarm.
  • Zawsze zamykaj Swój samochód: to fakt, że połowa skradzionych maszyn zostały odblokowane. To nie ma znaczenia jeśli Można zostawić samochód na kilka minut, bierze tylko to, że długo dla złodzieja, aby uzyskać w i jazdy.
  • Nigdy nie zostawiaj kluczy w samochodzie: klucze są w stacyjce w ponad 10% automobilu. Zawsze zatrzymujesz się w dobrze oświetlonym miejscu, tak jak ciemne i ukryte miejsca najbardziej popularne wśród samochodu złodziei.
  • Nigdy nie zasłaniaj zapasowe kluczyki w samochodzie; złodzieje nie są głupi i będziesz wiedzieć dokładnie gdzie szukać.
  • Upewnij się, że wszystkie okna są całkowicie zamknięte, a najmniejszy podział pozwala złodzieja łatwo jest wejść do pojazdu.
  • Nigdy nie pozostawiać silnik z samochodu bez opieki, tak jak to zaproszenie oportunistyczne złodziei. Wielu ludzi, którzy zatrzymali się na stacji benzynowej, sklepu lub bankomatów zakładają swój samochód zabrany za plecami – celem złodziei tych stronach i czekać możliwość. Ponadto, nie należy uruchamiać silnik z domu i zostawić jej pracować, aby się ogrzać podczas gdy jesteś w domu; zaskakująco wiele samochodów kradną w ten sposób.
  • Nigdy nie zostawiaj cennych rzeczy na widoku, i zdejmij przednią obudowę z urządzenia stereo. Jeśli Można zostawić samochód na noc lub na jakiś czas próbowali zaparkować na strzeżonym parkingu jest wiele. Złodzieje nie chcą spróbować ukraść samochód, gdy ktoś patrzy.
  • Niektóre złodzieje cel drogich i pożądanych modeli i użyć zdarzenia szybko zabrać samochód. Jeśli park z koła w kierunku krawężnika jest to o wiele trudniejsze. Ponadto, skręcić koła w kierunku, w drodze lub na parkingu, a do tylnego koła jeżdżą samochody, zawsze odwrotny do napędu; do napędu przednich kół, przedni park pierwszy. Na cztery koła pojazdów, należy pamiętać, że to tylne koła, które chwytają, gdy zaparkował.
  • Jeśli masz garaż, używać go, i nie zapomnij, aby zablokować i garaż i samochód.
  • Nigdy nie należy zostawiać swoje rejestracyjne lub inne dokumenty na samochód – jest to prosty i prosty sprzedać. Trzymać je w torebce lub portfelu zamiast tego.
SHARE