Mtu

Tam nie ma nic dziwnego w moim nagłówku. Gdy widzę go na co dzień w moim życiu zawodowym. Dwa ostatnie przykład po raz kolejny udowodnił to.

Pierwszy był podatek od dochodów klienta, który przeniósł się z Nowego Jorku w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. On powyżej 65 i na pomoc medyczną. Nie chcąc płacić za medicare plan dodatku, wybrał plan medicare Advantage z niewielką, dodatkową nagrodę w ramach programu medicare część D, i on ma wbudowany przepis plan narkotyków.

mtu moje towarzystwo ubezpieczeń s.a – ubezpieczeniamtu moje towarzystwo ubezpieczeń s.a - ubezpieczenia

Jeśli masz w rodzinie ludzi, ubezpieczenia którzy stosunkowo zdrowi i umierają szybko, plany medicare Advantage, które w rzeczywistości HMO (czasami PPO), są doskonałym rozwiązaniem. Ale jak wielu z ubezpieczenia nas wie, moje towarzystwo ubezpieczen s.a. że nasze zdrowie będzie wyglądać za parę lat?

Zwróć uwagę, jak powiedziałem OPZ? Sieci w mtu Nowym Jorku-to nie to samo, co sieć w Delray Beach, boca Raton. W ten sposób, tanio nie tanio, gdy nie ma pokrycia, jeśli jest to pilne.

Co byłoby najlepszym rozwiązaniem? moje towarzystwo ubezpieczen s.a. Droższe plany mtu medicare dodatki, takie jak plan F-plan g, itp. Inny klient kupił plan d u mnie kilka lat temu, kiedy była mieszkańcem Pensylwanii. Dziś mieszka w Connecticut. Nie ma przerwy w transmisji. Jeśli lekarz lub placówka bierze udział w programie medicare, należy przyjąć ją plan. Jak na złość, okazało się potrzeby operacji na sercu. Wszystko było zamknięte, oprócz jej własnego pokoju na odwyku. Musiała dopłacić za to, ale to był jej wybór. Jeśli przyjęła podłodze-w osobnym pomieszczeniu, ona by nie out-of-pocket koszty.

mtu grupa ergo hestia – kalkulatormtu grupa ergo hestia - kalkulator

Są i inne przyczyny, wykorzystując mtu  podane powyżej przykłady, dlaczego człowiek powinien wybrać dla dodatkowego plan—nawet jeśli nie planują przeprowadzkę. Ale porównania między medicare Advantage mtu  i plany medicare uzupełnienie godny swoim artykule. Na przykład kobietę, która przeprowadza się do Connecticut, niektóre z tańszych (nagród), być może, zostawił ją z $6000 do 7000 dolarów z out-of-pocket koszty dla podłodze-w osobnym pomieszczeniu.

Oto przykład numer dwa, aby wesprzeć mój punkt widzenia. Kilka w New Jersey był zainteresowany planowanie opieki długoterminowej. Nie chcą kupować tradycyjne długoterminowego ubezpieczenia opiekuńczego, doskonale wiedząc, że były one w ich 50-tych do dziś i nagród będzie tylko zaostrzać w miarę ich wieku. Znalazłem dwie polisy ubezpieczenia na życie z długoterminowych korzyści. Oba są ubezpieczone mieszka na jedną politykę, i oba były prawdziwe długoterminowy jeźdźców pomocy. Obaj mieli takie same utraty renty w wysokości 500 000 usd. grupa ergo hestia Oboje zamknęli się w nagrody.

Jeden ubezpieczeniowej wyniósł $1,270 za rok więcej, niż inni. Co jest tańsze? Jeśli powiedział bardziej kochanie, muszę ci cygaro. grupa ergo hestia Cóż, może i nie. Palenie cygar podniesie kalkulator twoje ubezpieczeniowe koszty, ale to dygresja.

Co sprawiło, że droższe ubezpieczenie tańsze? Tym droższe ubezpieczenie (na podstawie składek) został kalkulator zapłacony do 20 lat (nie więcej nagród po tym). On również stworzył wartości pieniężnej, co można przewidzieć za pomocą gwarantowane prognozy. Tańsze polisy, na podstawie składek, był oddać życie, a nie budować pieniężne wartości.

Powiedzmy, że obie całe i zdrowe do 30 lat. Pamiętaj, oni są teraz w ich 50-tych, i wiemy, że jest wiele osób żyjących, które znajdują się w ich 80-tych. “Taniej” polityka kosztował $402,630 ponad 30 lat i nic pokazać, jeśli zmienisz zdanie. Nie ma żadnej wartości pieniężnej brać czy strzelać. “Drodzy” polityki będzie kosztować $82,425 ponad 30 lat.

Możemy zgubić się w na Korzyści oferowane w każdej polityce. Droższe niż tańsze, bardziej niezawodne i zaproponował artykuł Ryder inflacji. Ale to nie jest najważniejsze. Moim zdaniem, koszt eksploatacji i nie tanie z twoim zdrowiem.

SHARE