sie bardziej oplaca leasing kredyt samochod

Na konto oszczędnościowe zdrowia lub hsa, to rachunek przeznaczony na finansowanie wydatków medycznych, zapewnia najlepszy ze wszystkich światów z punktu widzenia podatków. Podobne do tradycyjnych Ira, można dokonać odliczenia od podatku składek na konto. I wygląda na roth Ira, wzrostu i dystrybucji z konta nie podlegają opodatkowaniu, z jednym zastrzeżeniem: że korzystasz z pieniędzy, aby zapłacić za wykwalifikowanych kosztów leczenia.

leasing czy kredyt na samochódleasing czy kredyt na samochód

Co sprawia, że jest leasing nawet bardziej atrakcyjne, niż jakiekolwiek konto Emerytalne? Niezależnie od wieku, można usunąć temat od podatku fundusze i kary, jeżeli są one wykorzystywane na opłacenie kosztów leczenia. Dla osób, które chcą zaoszczędzić na emeryturę, NAVS może służyć jako podatek na super-skutecznych środków emerytalnych wydatków na opiekę zdrowotną.

Według danych instytutu naukowo- leasing badawczego w zakresie świadczeń dla pracowników, na kilka z mediana wydatków na leki należy zachować co najmniej $158,000, aby mieć 50% szans odłożyć wystarczająco dużo pieniędzy do kosztów выбытию opieki zdrowotnej, i $271,000 do 90% prawdopodobieństwo. Jeśli były, aby wprowadzić maksymalny wkład w NAVS w wysokości $6,550 w roku na rodzinę, i użyć połowę wkładu, aby płacić z własnej kieszeni kredyt wydatki na opiekę medyczną każdego roku, wynik będzie kosztować około $45 000 na 10 lat, $134 000 20 lat, i $309,000 30 lat, przy założeniu, że 7% zysku z inwestycji.

Ponadto, jeśli założyć, że 25% podatek z kredyt łącznikiem, składki te będą obniżyć twój Federalny podatek dochodowy ponad 1600 dolarów rocznie. Poprzez maksymalne roczne składki NAVS może być bardzo skuteczny sposób wstępnie finansować znaczną część kosztów leczenia podczas przejścia na emeryturę.leasing czy kredyt na samochód

Niestety, nie każdy może przyczynić się NAVS. W celu zakwalifikowania się do ewidencji hsa, musi być zapisany w wysokiej odliczeniu plan zdrowia, zależy jak plany z minimalnym depozytem $1,250 w roku, dla siebie-tylko podłogowa i 2500 $dla siebie i rodziny. Maksymalnie z kieszeni limit wynosi na samochód $6,350 do samodzielnego tylko podłogowa i $12,700 dla siebie i rodziny. Na 2014 rok, maksymalny wkład w NAVS wynosi $3,300 za siebie-tylko podłogowa i $6,550 dla na samochód rodziny. Jeśli jesteś w wieku powyżej 50 lat, mogły jeszcze 1000 $catch-up wkład.

Dlatego, że medicare nie wysokiej odliczeniu plan ubezpieczeń zdrowotnych, nie pozwalali składki NAVS, podczas gdy w ramach programu medicare. Jednak, masz prawo wziąć podatek-darmowe dystrybucje jak długo, jak są one wykorzystywane do płatności za wykwalifikowanych kosztów leczenia. Dlatego NAVS jest idealnym oszczędności dla przyszłych kosztów opieki zdrowotnej na emeryturze.

Tak! Większość banków NAVS zapewnić ubezpieczone FDIC równowartość inwestycji, które obecnie zarabiają prawie nic. Istnieje jednak Strażnicy, takie jak oszczędność Administratorzy opieki zdrowotnej, sprawiedliwość w odniesieniu do zdrowia i amerykańskich banków, które oferują fundusze inwestycyjne fundusze inwestycyjne jak opcje. Więc jeśli twój pracodawca oferuje wysoki odliczeniu plan zdrowia, przełączanie od bieżącego planu i wprowadzenia składek, bardzo dobrze-to nie do pomyślenia, prawda?

Nie tak szybko. Ważne jest, aby spojrzeć na prawdziwą oszczędność przeprowadzki w wysokiej odliczeniu planu. Ze względu na wysokiej odliczeniu planów zwiększenia liczby potencjalnych wydatki bieżące, ważne jest, aby sprawdzić, ile planujesz używać swoje ubezpieczenie zdrowotne. Wysokiej odliczeniu planów, zwykle działają lepiej dla stosunkowo zdrowych ludzi, którzy bardzo często korzystają z ubezpieczenia zdrowotnego. Jeśli jesteś w złym stanie zdrowia lub dzieci na twój plan, upewnij się, że patrzysz na oszczędności (zmniejszenie premii i oszczędności na podatkach) w połączeniu z przewidywanego wzrost out-of-pocket koszty. Rachunków NAVS-to “prawie zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe” samochód z punktu widzenia podatków. Jednak ważne jest, aby upewnić się, że jest on podwyższony franczyzy dla usprawiedliwienia tego, że dostęp do samochodu. Jeśli potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, skontaktuj się z profesjonalny.

 

SHARE