Assistance

Assistance

AssistancePlanujesz Podróż? Coś może się zdarzyć, gdy jesteś daleko od domu. Jeśli jesteś chory lub zostało rannych, rządowe plany ubezpieczeń zdrowotnych będzie zapłacić tylko niewielką część wydatków medycznych. Niektóre szpitale za tysiące dolarów dziennie, nie wliczając w to wynagrodzenia lekarzy i diagnostyczne usługi.

Bez natychmiastowej pomocy lekarskiej i ubezpieczenia zdrowotnego, należy być pociągnięta do odpowiedzialności za koszty leczenia, więc upewnij się, że masz oświetlenie trzeba zanim wyjdziesz z domu. Chronić siebie i swoją rodzinę, kupując ubezpieczenie.

Proama Assistance

Proama assistance Jeśli masz pilna pomoc medyczna, możesz zadzwonić współpracowników na całym świecie zespół alarmowych. Są one dostępne, aby pomóc ci za każdym razem, kiedy trzeba w nich przez całą dobę. W razie potrzeby, nasi doświadczeni pracownicy wielojęzyczna wymagania będzie sprawdzić swój zasięg do szpitala, zorganizować awaryjnego ewakuacji medycznej, koordynacja płatności, a także skonsultować się z lekarzem i rodziną. Coś może się zdarzyć, gdy jesteś daleko od domu. Jeśli jesteś chory lub zostało rannych, rządowe plany ubezpieczeń zdrowotnych będzie zapłacić tylko niewielką część wydatków medycznych. Niektóre szpitale za tysiące dolarów dziennie, nie wliczając w to wynagrodzenia lekarzy i diagnostyczne usługi.

Proama AssistanceBez natychmiastowej pomocy lekarskiej i ubezpieczenia zdrowotnego, należy być pociągnięta do odpowiedzialności za koszty leczenia, więc upewnij się, że masz oświetlenie trzeba zanim wyjdziesz z domu. Chronić siebie i swoją rodzinę, kupując ubezpieczenie proama assistance.

Jeśli masz pilna pomoc medyczna, możesz zadzwonić na całym świecie brygady pogotowia. Są one dostępne, aby pomóc ci za każdym razem, kiedy trzeba w nich przez całą dobę. W razie potrzeby, nasi doświadczeni pracownicy wielojęzyczna wymagania będzie sprawdzić swój zasięg do szpitala, zorganizować awaryjnego ewakuacji medycznej, koordynacja płatności, a także skonsultować się z lekarzem i rodziną.

Proama Midi Assistance

Proama Midi assistance Przydrożne ubezpieczenia jest to, że wielu ludzie oszczędzają, gdy kupują swoją politykę. Oni myślą, że mogą obejść się bez niego i nagród dla usługi nie są potrzebne. Jednak, gdy zatrzymasz się i pomyśl o tym, istnieje wiele korzyści, aby mieć pomoc na drodze do państwa dyspozycji. Oto kilka z ciekawszych zalet usług, które są dostępne.

Proama Midi Assistance

  1. Płaskie Opony

Prawie każdy ma gumę w samochodzie w pewnym momencie. Jeśli nie, to prawdopodobnie będziesz kiedyś w przyszłości. To się nigdy nie zdarza się w dogodnym czasie. Ty, jak zwykle, pięknie ubrani, a może nawet twoje dzieci z Tobą w samochodzie. Naprawdę chcesz dostać się na poboczu autostrady, wyciągnąć koło zapasowe, wyjąć podnośnik i zmienić koło? Czołgając się pod swój samochód na poboczu autostrady może być niebezpieczne, poza tym, że to niehigieniczne. Zapewnia pomoc na drodze, gdy masz mieszkanie-jest ratunkiem. Po prostu zadzwoń pod numer i w ciągu kilku minut, ktoś będzie tam, aby zmienić swoje opony i zwrócimy ci na drodze proama midi assistance.

  1. Z gazu

Kończy się benzyna-to jest bezradna uczucie. Przynajmniej, gdy masz gumę, czy wiesz, że możesz zmieniać mieszkania na własną rękę, jeśli trzeba i dostać się do najbliższego miasta. Jednak, gdy zabraknie gazu, tam nigdzie nie pójdziesz. Utkniesz, gdzie jesteś, dopóki ktoś przynosi jakiś gaz lub piechotą do najbliższej stacji BENZYNOWEJ. Z pobocza ubezpieczenia Pomoc, otrzymasz dostęp do sieci gazowej służbie. Jeśli zabraknie gazu, ktoś przyniesie ci wystarczy, aby dostać się do stacji benzynowej.

  1. Zablokowana

Nie ma nic bardziej frustrującego, niż zamknąć kluczyki w samochodzie. Większość czasu, myślałeś, że twoje klucze z Tobą, i okazuje się, że były jeszcze w samochodzie. Może zostawili torebkę lub portfel w samochodzie, jak również. Nie możesz nigdzie chodzić i nic robić, dopóki nie wrócisz do swojego samochodu. Jeśli wezwanie ślusarza, prawdopodobnie być z dobrą kwotę pieniędzy za dwie minuty pracy. Pomoc na drodze pomoże ci wrócić do samochodu, nie płacąc rękę i nogę proama midi assistance.

  1. Martwa Bateria

Nie jest w stanie uruchomić swój samochód ze względu na zdechłego baterii-to bardzo prosta sprawa dla kierowców. Oni, być może, zostawili swoje światło lub radio na całą noc, i pobiegł akumulator. Następnie, kiedy idą, aby odpalić samochód, bateria jest całkowicie rozładowana. Z pomocy drogowej, ktoś może przyjść skakać swój samochód i pomóc ci uzyskać to znów się dzieje. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza w niskich temperaturach. Nie chcesz być zatrzymany gdzieś bez możliwości uruchamiania ciepło w samochodzie.

SHARE