Pzu

W obecnej medycznej klimatu, silny jeden-na-jeden relacje z lekarzem mogą wydawać się reliktem minionej epoki.

Nawał w całym kraju brakuje lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, większość dostawców zmuszeni zobaczyć kilkadziesiąt pacjentów w tygodniu. Nic, oprócz szybkiego spotkania między lekarzem a pacjentem może być trudno znaleźć.

Jednak, niekonwencjonalną model znany jako bezpośrednie podstawowej opieki zdrowotnej lub centrum danych, stara się zmienić.

ubezpieczenie oc pzu – kalkulatorubezpieczenie oc pzu - kalkulator

W przeciwieństwie do opłat za kalkulator usługi, że większość dostawców usług korzystają, bezpośrednie podstawowej opieki zdrowotnej ładowania ich pacjentów stałą miesięczną stawkę.

Wiele z tych lekarzy pracują z kalkulator pacjentami na odrębnym rynku zdrowia. Ale niektórzy partnerzy, pracodawcy i firmy oc ubezpieczeniowe – nawet Медикэр przewagę planach – które następnie kontrakt z nimi, aby zapewnić all inclusive podstawowej opieki zdrowotnej.

Lekarze, którzy pracują tylko za gotówkę, oc modele, zazwyczaj spędzają więcej czasu na komunikację z pacjentami – często przez telefon lub e-mail. Te rodzaje działalności, które nie są zwracane w standardowym modelu pzu opieki zdrowotnej, tak, że nie ma żadnej realnej finansowej bodziec tracić czasu pzu na out-of-the-biuro interakcji.

Centrum danych praktycy mówią, że kalkulator są bardziej skłonni postępować z pacjentami i radzenia sobie z chorobami kalkulator przewlekłymi w ręce-na modę. I oto, twierdzą, prowadzi do poprawy długoterminowych wyników w zakresie opieki zdrowotnej, szczególnie dla tych, skomplikowanej historii medycznej.

pzu ubezpieczenia samochodu – autapzu ubezpieczenia samochodu - auta

Bezpośrednie podstawowej opieki pzu zdrowotnej może wydawać się dużo, jak medycyna konsjerża, ale jest istotna różnica. Pzu Ostatni sprzedawany w bardziej zamożnych pacjentów, z miesięcznej opłaty często działa kilkaset dolarów lub więcej na miesiąc. Centrum przetwarzania danych-to jest bardziej przystępne, model, z prędkością zwykle od 25 dolarów do 90 dolarów miesięcznie. Co będzie dostęp pacjentów do menu usług, jak centrum badań i główne pokazy.

Bo lekarze nie rachunek za każdy ubezpieczenie samochodu egzamin i badania, które świadczą, mogą znacznie zmniejszyć wydatki na personel biurowy. Co pozwala im za mniej niż mógłby za taki poziom usług.

Istnieją pewne potrzeby, które bezpośrednio nie mniej, takich jak hospitalizacji i bardziej zaawansowane testy. Większość pacjentów nadal ubezpieczenie samochodu potrzebny jest oddzielny ubezpieczenie, które obejmuje te rzeczy – i pomaga im spełniać wymogi Ustawy o niedrogiej opiece zdrowotnej. Często wybierają stosunkowo niskich kosztów, wysokiej odliczeniu planu do przetwarzania tych droższych auta usług. Należy pamiętać, że centrum danych wypłaty nie są brane pod uwagę przy auta realizacji odliczeniami na te plany ubezpieczeniowe.

Podczas gdy bardziej bliskie stosunki z jednym lekarzem, może wydawać się atrakcyjna dla wielu pacjentów, nadal istnieją duże przeszkody.

pzu ubezpieczenia komunikacyjnepzu ubezpieczenia komunikacyjne

Jeden przykład: zasady obecnie pzu zapobiegać ludzi od wykorzystania środków w zdrowie savings konta dla płatności miesięcznych wydatków na centrum danych. Rachunki zwracając, że zakazy zostały wprowadzone w Kongresie, choć bez powodzenia do tej pory.

I następnie jest fakt, że centrum pzu danych-to jeszcze bardzo mała część systemu opieki zdrowotnej w USA. Zgodnie z pierwotnym koalicji obsługi, stowarzyszenia, liczy nieco ponad 500 lekarzy, używać ten podejście w całym kraju. ubezpieczenie komunkacyjne Liczba ta, choć i wzrosła w ostatnich latach, ze skromnymi tempie.

Przejście na gotówkę-tylko model może być ubezpieczenie komunkacyjne ryzykowne, zwłaszcza dla młodych lekarzy, którzy nie mają kapitału lub doświadczenie w zarządzaniu w praktyce daleko chodzić. Ci, którzy sprawiają, że przejście z reguły mniej pacjentów niż ich rówieśnicy, do tego, aby spędzać więcej czasu z każdym. Tradycyjna praktyka może zapewnić opieki dla 2000 pacjentów, podczas gdy CENTRÓW danych praktyków może obsłużyć mniej niż 30% od tej kwoty.

Dlatego też, aby znaleźć grupę CENTRÓW danych, który przyjmuje nowych pacjentów może być trudne. Proste wyszukiwanie w internecie jest jednym ze sposobów, aby znaleźć praktykę w twojej okolicy. Istnieje również lista praktyki związane z bezpośrednim podstawowym koalicji troski na stronie internetowej grupy. Oczywiście, gdy znajdziesz lekarza, zrobić to samo badanie jego lub jej wykształcenie, doświadczenie zawodowe i szpitalnego przeznaczenia, które można infolinia zrobić z każdym lekarzem bierzesz pod uwagę.

Wielu pacjentów dążą do zacieśniania relacji z lekarzem. Płatnej praktyki medycznej oferujemy duże nadzieje w tym zakresie, ale znalezienie niedrogiego dostawcy nadal trudne zadanie w większości regionów kraju. Ważne jest również, aby upewnić się, że każdy plan akceptujesz zawiera postanowienia, które spełniają wymagania WAC. Jako praktyk CENTRÓW danych są przeznaczone do zapewnienia podstawowej opieki zdrowotnej, należy być szczególnie ostrożnym, aby obliczyć wartość parametru, jeśli ty lub ktoś w twojej rodzinie ma stan zdrowia wymaga regularnych wizyt do specjalistów.

SHARE