Ubezpieczenia Turystyczne

To brzmi tak proste i nieskomplikowane: osiągnięcia wieku 65, zapisać się na medicare i ubezpieczenie zdrowotne zadbają o resztę swojego życia. Ale czasami nie wszystko jest tak proste, jak brzmią. To, oczywiście, w przypadku medicare, system ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu ponad 55 milionów amerykanów. Podczas rejestracji w programie medicare brzmi stosunkowo proste, istnieje wiele ruchomych części, które wymagają rozwiązań, które będą miały wpływ na twój portfel i twoje ubezpieczenie.

pzu wojażer ubezpieczenie turystycznepzu wojażer ubezpieczenie turystyczne

Jak ważne jest to, jak program medicare w życiu naszych pzu wojażer starszych i niepełnosprawnych obywateli, jest bardzo mało zasobów, co da odpowiednie wskazówki dotyczące roboczej drogę przez labirynt —i to na pzu wojażer pewno nie zestaw-to-i-zapomnij-to rozwiązanie. Ten post, i nadchodzących postach dzielimy na ten temat, postaramy się wyjaśnić niektóre z zamieszania i dezinformacji wokół tego bardzo ważnego tematu.

Nasza pierwsza wskazówka na ten temat ubezpieczenie turystyczne polega na tym, że należy zachować aktywność w walce z tym trudnym programem. Książka dostać to, co twoje z programów (Filip Meller, 2016) wskazuje, ubezpieczenie turystyczne że “nikt nie powiedział mi” straszny przestroga . Przygotować się tak, że nie trzeba kiedyś powiedzieć, że nikt nie powiedział.

Zanim zagłębimy się w tym, jak proces rejestracji dzieła, dobrze by było iść na podstaw opieki medycznej. Medicare składa się z trzech części: część a usług ubezpieczenia na pokrycie wydatków poniesionych w szpitalach i, jak zwykle, premium za darmo. Część B zapewnia pokrycie dla lekarzy, a także ambulatoryjne i kosztów sprzętu medycznego. I część D jest przepis sprawozdanie narkotyków. Wiemy, co stało się z częścią z? O tym opowiemy w następnym artykule.

Polecamy sześć kroków, gdy przechodzą przez proces rejestracji:

1.Sprawdź swój czas

2.Wybierz swój medicare drogę

3.Wybierz konkretne plany

4.Zarejestrować się w medicare (należy pamiętać, że jest to czwarty krok, a nie pierwszy!)

5.Zapisywać się w swój konkretny plan(y)

6.Corocznie skorygować swoje ubezpieczenie

Istnieje kilka godnych zasobów, które mogą pomóc z kroków trzech do sześciu. Ale tam nie jest tak dużo, że pomoże z dwóch pierwszych kroków. Ale to kroki jeden i dwa, gdzie 90% błędu medycznego. Nie należy lekceważyć te błędy, bo tylko jeden błąd może kosztować tysiące dolarów i nie mogą być anulowane. Ten post będzie kierunkiem na pierwszy krok, a kolejne posty będą decydować inni.

ubezpieczenie podróżne pzu voyager  – cenaubezpieczenie podróżne pzu voyager  - cena

Aby rozpocząć, musimy najpierw określić ubezpieczenie podróżne  najlepszy czas dla ciebie, aby zarejestrować się w medicare. W wieku 65 lat, jeżeli jesteś obywatelem USA, masz prawo zacząć medycznej, ale prawo nie ubezpieczenie podróżne  oznacza, że musisz zarejestrować się w porządku. Jeśli już bezpłatne ubezpieczenie Społeczne, gdy skończy 65 lat (co w innym temacie omówimy w następnym artykule), powinny być automatycznie zapisują się w medicare części A i B, pzu voyager ale znowu, to nie oznacza, że trzeba zaakceptować i zapłacić, część B. otrzymywanie świadczeń z zabezpieczenia społecznego, zostaniesz automatycznie oznaczony pzu voyager jako w części A. Rozwiązanie zapisać się na część B będzie zależeć od tego, czy masz ubezpieczenie przez pracodawcę ubezpieczenie zdrowotne. To czy chcesz otrzymywać świadczeń socjalnych, czy nie.

Jeśli nie ukończyłeś 65, i nie dotyczy to cena grupy zdrowie polis za pośrednictwem pracodawcy, chcesz się zarejestrować cena podczas wstępnej rejestracji okresie, który siedem miesięcy otaczających twój miesiąc urodzenia (okna zawiera trzy miesiące, zanim twój miesiąc urodzenia, twój miesiąc urodzenia, a przez trzy miesiące po). Jeśli należysz do grupy medycznej, ubezpieczeniowej, musisz zarejestrować się w szczególnym okresie rejestracji. Dla części A i B, to oznacza, że można to zrobić w każdej chwili, gdy jesteś jeszcze, lub w ciągu ośmiu miesięcy po pokrycia lub zwolnienia (w zależności od pierwszego). Dla części D, będziesz miał 63 online dni po pokrycia lub zwolnienia (znowu zależy od tego, co pierwsze).

Oczywiście, zawsze istnieje wyjątek, aby uczynić to bardziej skomplikowane. Jeśli znajdziesz się pod plan grupy pracodawców z mniej niż 20 pracowników, wówczas należy zarejestrować się w ciągu początkowego okresu rejestracji. To dlatego, że dla małych przedsiębiorców, plan grupa przestanie być “podstawowego” płatnika roszczeń i będzie “wtórnym” w medicare.

Jeśli popełnisz błąd na tym etapie Twój udział, może w efekcie płacić kary za późne. A te nie są małe, slap-na-nadgarstku rodzajów kary. W większości przypadków, jeśli nie zarejestrujesz się, kiedy masz prawo, twoja dopłata może wynieść do 10% za każdy 12-miesięczny okres, nie miały pokrycia. I kalkulator ten wzrost nie wyjdzie za rok lub dwa. Podążają za tobą na całe życie. Czy można w końcu z bardziej kosztowne podłogowa, którego nie można Wyłączyć. Można było zmierzyć się z długimi opóźnieniami w rejestracji do półtora roku bez pokrycia. I wreszcie, Można w końcu spłatę wydatki na opiekę zdrowotną, myślałeś, że były pokryte.

Jest oczywiste, że podstawowym krokiem jest podpisanie umowy na medicare-to nic, oprócz głównej. I to tylko rejestrując się. Decydując się, w jaki sposób i jakie plany lepiej dla ciebie nie piknik. Omówimy w kolejnych artykułach.

SHARE