Opinie

Jako pacjentów USA walka zapłacić rekordowo wysoki z kieszeni (OOP) koszty z cytryny zdrowia jest na dążeniu, aby leczyć leczenie bólu głowy. Teraz typowy amerykanin spędza około 10% swojego dochodu na Ups, prawie podwójną kwotę od dziesięciu lat temu. Aby zrobić gorzej, średnia odliczeniu wzrosła o 130% w ciągu ostatnich 10 lat, osiągając bezprecedensowy $1,318 w 2015 roku.

tuz ubezpieczenia opinie – towarzystwo ubezpieczen wzajemnychtuz ubezpieczenia opinie - towarzystwo ubezpieczen wzajemnych

Założona w 2013 roku, skórkę towarzystwo ubezpieczen wzajemnych  zdrowia jest Chicagowska konsumentów zorientowanych dostawca mhealth, że, jak jego stronie internetowej wyjaśnia, “służy siebie towarzystwo ubezpieczen wzajemnych  ubezpieczenia pracodawców, zdrowie plany i dostawca systemów”. Jej celem jest pomóc klientom podejmować lepsze, bardziej efektywne kosztowo rozwiązania w zakresie opieki zdrowotnej. Firmy na platformie chmury, aplikacje mobilne i spersonalizowane usługi konsjerża zapewnić uczestnikom dostęp do krytycznych informacji na rzecz, przejrzystość cen, konsumpcji, zdrowia i telemedycyny. “Wiemy, że opinie zdrowie jest drogie i mylące” – czytamy skórkę strona główna zdrowie. “Przez nasze inteligentne usługi konsjerża i aplikacji, skórkę zdrowie daje nowy sposób, aby zaoszczędzić pieniądze, rozwijać konstruktywne współdziałanie i wzmacniać szczęście”.

Według stanu na rok 2015 skórka mobilna opinie Platforma zdrowie było 50 000 osób i 30 klientów, w tym Chicago obecność medycznego i błękita Krzyż i błękitna osłona stanu Rhode Island. Ale jak dokładnie to mobilna opieka zdrowotna pomóc konsumentom zaoszczędzić pieniądze? Firmy członkowskie broni z danymi, które muszą sprawnie poruszać się w systemie opieki zdrowotnej i podejmowania świadomych, cen-świadome decyzje.

Według danych na stronie internetowej spółki, zdrowia, radości działa zespół 24/7 pielęgniarek i specjalistów korzyści, które pomagają pacjentom w podejmowaniu inteligentne rozwiązania w dziedzinie ochrony zdrowia – wszystko dla oszczędzania pieniędzy. Przez Inteligentnych aplikacji firmy usługi konsjerża, uczestnicy mogą skontaktować się z lekarze pielęgniarki w każdej chwili dnia i nocy, ubezpieczenia usługi telemedycyny dostęp i harmonogram spotkań z w-sieci dostawców. Ubezpieczenia Ten łatwy w użyciu aplikacja jest zintegrowana, “człowieka-centric” concierge-serwisu, który oferuje szeroki wybór medycznych i indywidualne opcje, zaprojektowane w celu spełnienia potrzeb każdego użytkownika.

Podczas gdy większość konsumentów więcej, niż chcą się targować-sklep za wszystko, od butów do elektroniki, oni nie rozumieją, opinie że mogą i powinni zrobić to samo dla usług opieki zdrowotnej. Przecież opieka zdrowotna znacznie różnią się od regionu do regionu. Na przykład, badania w zakresie zdrowia opinie informuje, że USG w ciąży w Cleveland wynosi 522, ale w sąsiednim canton w stanie Ohio (60 km), ten sam zabieg kosztuje tylko $183.Opinie

Na razie tylko 4% pacjentów jest zestawienie kosztów poprzez swój wybór o tym, czy warto przełączać się lekarzy, według badań badania JAMA wewnętrzna medycyna. Tym nie mniej, około połowa respondentów stwierdziło, że będą korzystać z dodatkowych źródeł medycznej informacji o cenach.

To jest, gdzie punktem kulminacyjnym zdrowia wchodzi w grę. Inteligentnych aplikacji firmy concierge obejmuje medyczno-stan narzędzie badania i unikalne porównania cen umożliwiające członkom, aby rozejrzeć się za najbardziej efektywne-efektywne leczenie. Aplikacja członkowie rządzi do najbardziej przystępnych cenach i wysokiej jakości dostawcy na podstawie sieci każdego pacjenta. Według danych z cytryny blog o zdrowie, jeden z członków niedawno uratowali prawie 600 $na CT dzięki jego terminowe rozmowa z zapałem doradca.

Biorąc pod uwagę, że amerykanie teraz wydają w sumie 3,3 bln. dolarów rocznie na opiekę zdrowotną, opłaca się, aby rozejrzeć się za przystępną cenę leczenia. “Technologia skórkę opieki zdrowotnej, przekształca to, jak ludzie używają ich opiece zdrowotnej,” powiedział Anne Monde Johnson, dyrektor generalny, w komunikacie prasowym. “Zapewnienie dostępu do informacji i zasobów, aby pomóc im w podejmowaniu bardziej dokładne i efektywne kosztowo rozwiązania w zakresie opieki zdrowotnej, przyśpieszamy medycynę bliżej ludzi i zmniejszyć wydatki, takie jak wydatki na opiekę zdrowotną rosną. To osiągnięciem w bardziej skomplikowane i kosztowne branży medycznej”.

Jedna czwarta pracowników w USA, teraz mają wysokiej odliczeniu planów w zakresie opieki zdrowotnej, który kosztował rodzin średnio $4,332 w roku. Ponadto, średnia cena premii wzrosły o 60%, według danych rodzinnego Fundacji kaisera i Fundacja Wspólnoty.

Jak wydatki na opiekę zdrowotną rosną, konsumentów będzie polegać na narzędzia, aby pomóc im w podejmowaniu świadomych i efektywne kosztowo rozwiązania. To jest dokładnie to, co z cytryny zdrowia oferuje z pomocą swoich Inteligentnych aplikacji concierge. (Dodatkowe narzędzia, które robią to, aby zobaczyć aplikacje, znajdź najtańsze ceny leków.) Członkowie, którzy trochę czasu, aby korzystać z usługi, aby znaleźć najlepsze gwarantowane ceny będzie mieć większe szanse na spadek, niż wydają na opiekę zdrowotną.

SHARE