wypowiedzenie oc

wypowiedzenie oc

wypowiedzenie ocMożna oczekiwać, że twoje auto ubezpieczenia na życie, gdy jest to potrzebne. Jeśli trafiłeś na WYPADEK lub twój samochód zostanie skradziony, mam nadzieję, że twój ubezpieczyciel pokryje koszty. W końcu, to celem pokrycia. Ale co, jeśli twój polisa jest wypowiedzenie? I co ważniejsze, co można zrobić, aby zapobiec rezygnacja w pierwszej kolejności?

Poniżej przedstawimy trzy najczęstsze przyczyny firm ubezpieczeniowych auto anulować polisę swoich klientów. Dowiesz się również, czego się spodziewać w przypadku, Twój ubezpieczyciel zdecyduje się anulować swoją politykę.

#1 – Kłamie Twój Ubezpieczyciel

To kuszące, aby “zginać prawdę” podczas wypełniania aplikacji do pokrycia. Na przykład, można zmniejszyć liczbę mil, jedziesz każdy rok; możesz zaniedbywać o jakichś części zamiennych, zainstalowanych w pojeździe; lub, można przegapić fakt, że używasz samochodu do celów służbowych. Zniekształcenia te wydają się niemal banalne. Ale twój ubezpieczyciel widzi rzeczy inaczej.

Kiedy leżysz na Twój wniosek, ryzykujesz, że twoja polisa wygasa po swoje zakłady oparte są na założeniu ubezpieczyciela ryzyka. Wyobraź sobie, twierdząc, przejechać 5000 km rocznie, ale w rzeczywistości jazdy 15 000 km rocznie. Im dłużej jesteś na drodze, tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz uczestniczyć w wypadku. Co zwiększa ryzyko, że będziesz składać pozew.

Twoja firma ubezpieczeniowa może po prostu dostosować swoje stawki, aby odzwierciedlać rzeczywiste okoliczności. Ale mogliby również anulować swoją politykę, i pustkę swojej powłoki.

wypowiedzenie umowy oc tuw

#2 – Pozbawienie Prawa Jazdy

Jeśli twoje prawo jazdy, uprawnienia zostaną anulowane, Twoje auto ubezpieczeniowej najprawdopodobniej odwołać swoje ubezpieczenie. Powód jest prosty: nie trzeba być za kierownicą jeśli nie jest to zabronione. Ponadto, umowy okoliczności, które doprowadziły do swoje prawo jazdy u których cofnięte lub zawieszone oferujemy rozwiązania, co zwiększa ryzyko firmy ubezpieczeniowej.

Wiele osób próbuje ukryć fakt, że prawo jazdy zostało zawieszone. Jest mało prawdopodobne, aby uniknąć powiadomienia ubezpieczyciela. Samochodowe, firmy ubezpieczeniowe regularnie sprawdzają jazdy nagrywania swoich ubezpieczonych, w celu, tuw aby podążać za zmianami. Licencja zawiesin, jazda po pijanemu, i podobne elementy będą wyświetlane na twojej wpisów. Chować ich nie ma sensu.

wypowiedzenie umowy oc tuw

#3 – Brak Zapłaty Lub Niepłacenie Składek

To najczęstsza przyczyna auto polisy ubezpieczeniowe przestają obowiązywać. Wielu konsumentów nie mogą płacić swoje składki, lub nie zwykle późno, umowy oc kiedy robisz tak. Ubezpieczyciele często przedłużenie okresu karencji, zwłaszcza dla ubezpieczonych, z wieloletnim doświadczeniem terminowe płatności. Ale niektóre firmy mogą mieć krótki Grace-okresu (tj. kilka dni), lub wcale. Jeśli nie Jesteś w stanie płacić swoje składki w wypowiedzenie, możesz znaleźć pokrycie ustaje.

Niepłacenie składek często się dzieje, gdy konsumenci są przełączane samochodu firmy ubezpieczeniowe, aby skorzystać z niższych cenach. Robią błąd, myśląc, że ich stara polityka po prostu staje się wypowiedzenie w związku z oc. W rzeczywistości, polityki się nie kończy, co stwarza długotrwałe skutki.

Konsekwencje Auto Ubezpieczenie Wygasa

Konsekwencje Auto Ubezpieczenie WygasaFirmy ubezpieczeniowe starają się unikać konsumentów, którego polityka była rozwiązana. Przyczyna w tym, że zniesienie oznacza wysoki stopień ryzyka – często zły ryzyko. Oznacza to, że możesz mieć trudności w znalezieniu ubezpieczyciela, którzy chcą poszerzyć zasięg w przystępnych cenach. Niektóre firmy nie chcą rozszerzyć na wszystkich. W końcu stały się sklasyfikować tuw jako “wysokiego ryzyka” sterownik, nawet jeśli twój wrażenia z jazdy jest bez plam.

Jeśli powód odwołania zawiera zaległych płatności, niektórzy ubezpieczyciele mogą nie zauważyć problemu. Inne mogą być gotowi zrobić to, jeśli zgadzasz się płacić roczne składki z góry. Za jazdę w stanie nietrzeźwym i inne poważne naruszenia przepisów ruchu drogowego, które prowadzą do zawieszenia prawa jazdy, taka elastyczność jest rzadkością.

Jeśli twój ubezpieczenie samochodu została rozwiązana, trzeba znaleźć nowego ubezpieczyciela. Istnieje ogromne znaczenie w sklepy wokół najniższej cenie. W czasie, gdy możliwości są bardziej ograniczone niż w przeciwnym razie, można jeszcze znaleźć, że stawki spadną w szerokim zakresie. Porównaj cudzysłów, aby znaleźć najbardziej niedrogie pokrycia dla ciebie i twojej rodziny.

SHARE