Zgloszenie szkody

“Wojna starców”. “Gorzki Dzień”. Z wybranym Prezydentem niedawne mianowanie Donalda Trumpa Toma ceny dla zdrowia i usług społecznych USA (hhs) sekretarz, wiele amerykanie obawiają się o przyszłość programu medicare Federacyjny rządowy program, który zapewnia opiekę medyczną do 48 mln emerytów i 9 mln osób niepełnosprawnych.

tuz zgłoszenie szkodytuz zgłoszenie szkody

Cena jest były chirurg-ortopeda z Gruzji i tuw obecny przewodniczący komisji budżetowej izby, a także członek izby hop Grupa lekarzy, grupa z 18 pracowników służby zdrowia w Kongresie, na tle których pomóc w kształtowaniu polityki zdrowotnej. Obsługuje izby Paul Ryan “najlepsza droga” oferty, opublikowane w czerwcu, reformować ustawa O przystępnej opiece zdrowotnej i ubezpieczeń zdrowotnych. Jeśli cena zostanie potwierdzona jako sekretarz ХХС, będzie odpowiadać za realizację tuw programu medicare.

Z niedrogiej opieki Act pod nóż teraz jest zbyt wcześnie, aby wiedzieć, co wymienić część “zrezygnować i zastąpić” będzie wyglądać jak obserwatorzy również martwić się o tym, że następny pomocy medycznej.

Głównym celem planu Ryana, to “poprawka obecnie uszkodzony system dotacji i zakłócać konkurencji na rynku pracy jak prawdziwy czek na szerokie odpady i szybkiego wzrostu wydatków na opiekę zdrowotną.”

Co do opieki medycznej, proponowane im rozwiązania-to premiowy program wsparcia dla wymiany bieżącej opłat za obsługę programu, w którym rząd płaci bezpośrednio dla osób starszych w zakresie opieki zdrowotnej. zgłoszenie szkody Zamiast tego, rząd musi dać absolwentom określoną kwotę w dolarach, które mogą wykorzystać, aby kupić ubezpieczenie zdrowotne na rynku zgłoszenie szkody prywatnym lub płacić składki w ograniczonej wersji programu medicare. Inny sposób wyjaśnić premium wsparcie polega na tym, że zmiana wsparcia wydatki emerytów zdrowia z wersji opieki zdrowotnej w ramach zdefiniowanych świadczeń program jest odpowiednikiem programu z pewnymi opłatami. Zmiana ta będzie mieć miejsce w 2024 roku, na wniosek. Wtedy będzie sklep dla planów na nowy wymiana medycznej.

“To oznacza, że rząd będzie wypłacał część korzyści i beneficjenci muszą zapłacić pozostałą część kosztów pokrycia, które będą się różnić w zależności od tego, jaki plan wybrać w menu publiczny-prywatny plan opcji Ryan przewiduje” – mówi Allison K. Hoffman, profesor prawa w uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles szkoła prawa.

Plan, że Ryan oferuje również podnieść selekcji uczestników w wieku od 65 do prawie 67, aby dopasować pełna wiek przejścia na emeryturę, począwszy od 2020 roku. Pełny wiek emerytalny zależy od roku urodzenia. Ludzie urodzeni w 1937 roku lub wcześniej, mieć pełny wiek emerytalny 65 lat i ten wiek stopniowo wzrasta do 67 lat dla każdego, kto urodził się w 1960 roku lub później.

Najlepsza oferta Ryan obiecuje nie naruszać medicare dla tych lub zbliżają się do emerytury i pozwolić ludziom uczestniczyć w medicare programie, jak ono istnieje teraz lub zapisz się na nowy program wsparcia. Poprzednie oferty w ramach programu wsparcia premium stwierdził, że nie dotyczy to tych, którzy teraz 55 lat życia i starsze; plan Ryana nie będzie dotyczyć tych, którzy są teraz w wieku 55 lat lub starszych w momencie uchwalenia planu.

Oferta Ryana obiecuje również regulować premium-alimenty dla wsparcia chorych i osób z niskimi dochodami, zadając bogatych emerytów, aby płacić więcej. Będzie to wymagało także prywatne firmy ubezpieczeniowe na giełdzie medicare, aby zaoferować ubezpieczenie dla wszystkich Medicare, aby uniknąć selektywnego i dla zapewnienia pacjentów w ramach programu medicare i wysokich kosztów beneficjenci otrzymują pokrycia”.

Proponowane zmiany przyczynią się do programu medicare części a (ubezpieczenia szpitala) i B (ubezpieczenie zdrowotne) bardziej podoba obecny programu medicare część D leków na receptę programy, gdzie emeryci muszą wybierać wśród dostawców dla planu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Niektórzy uczniowie mogą ocenić wybór, podczas gdy inni widzą go jako dodatkowe obciążenie.Zgloszenie szkody

Deklarowane cele reform, aby zmniejszyć wydatki federalne i zwiększyć konkurencję w sektorze ochrony zdrowia w celu poprawy jakości obsługi.

“Jeśli założyć, że to rząd, kwota zaliczki nie rośnie tak szybko, jak koszty leczenia naprawdę jest powód, dlaczego te rodzaje zdań, zazwyczaj dodatkowo – Medicare będzie musiał zapłacić więcej i więcej kosztów opieki medycznej, z biegiem czasu,” mówi Hoffman. “Nikt nie będzie zwolniony od tego, jak Republikańska zdań pozwoli stworzyć dodatkowe ryzyko finansowe dla beneficjentów, i ryzyko to będzie tylko wzrastać wraz z upływem czasu.”

W rzeczywistości, oferta sprawi, że emeryci płacą więcej, tak, że państwo (czyli podatnicy) musi zapłacić mniej. Klienci mogą zapłacić podwójną zgodnie z ofertą Ryana w porównaniu z tym, że starsi ludzie obecnie płacą pomocy medycznej, według analizy Centrum ds. budżetu i politycznych priorytetów, naukowo-badawczy i Instytut polityki, który analizuje ważne pytania budżetu federalnego.

Kaiser family foundation, organizacji non-profit, która zapewnia dogłębną polityką w zakresie zdrowia informacji, mówi o tym, że w Premium plan wsparcia wpływa na ludzi starszych premium i koszty będą zależeć od wielu czynników. Żaden z tych czynników nie jest zainstalowana. Koszty starszych ludzi może iść w górę lub w dół, a także będzie zależeć od tego, gdzie emeryci żyją i jaki plan wybrali.

Polityczny bloger Kevin bębna, w artykule dla “mother Jones”, mówi, “jest to dość oczywiste, że byłoby gorzej dla starszych ludzi, niż obecny system. Przecież gdyby to było lepiej, Ryan nie czuję, że musi zwolnić bieżącego adresatów programu medicare.”

Inny problem z proponowanej reformy polega na tym, że zdrowi ludzie mogą wykorzystać swoje kupony na zakup prywatnego ubezpieczenia, pozostawiając chorzy ludzie za tradycyjny medicare i sprawia, że finansowo się niestabilny.

Piszę dla listopadowego wydania magazynu “harpers dziennik” wieloletni zdrowia dziennikarki Trudy Lieberman powiedział, że w Premium-system wsparcia, prywatne plany powinny oferować te same zalety, co tradycyjny medicare program ” nie ” przewagę planów obecnie nie trzeba robić. Inne możliwe problemy, że prywatne plany mogą mieć wąską sieci, co sprawia, że trudne dla osób starszych, aby nadal się spotykać z dostawcami im się podoba, i że prywatne plany nie mogą zapewnić lepszą opiekę nad osobami z ciężką chorobą, lub ci, którzy potrzebują specjalistycznego leczenia. Ona również wskazuje na trudności, z którymi zmierzą się konsumenci przy wyborze sprzętu z uwzględnieniem ich plany medicare z powodu braku informacji.

Lieberman sam twierdzi: “jedno jest jasne: pole ‘zbawienia’ medicare będzie korzystać z obawy osób starszych tracą swoje zalety i ukryć to, że proponowane zmiany są naprawdę chodzi”.

Podczas gdy większość wiadomości na temat medicare reforma była skierowana na wsparcie premium i jak to może zaszkodzić emerytów, istnieje szereg sposobów, które program medicare reformy, która zawiera wiele proponowanych zmian w uzupełnieniu do premium support – mogą skorzystać emeryci i renciści.

“Ryan najlepszym sposobem, aby” przywrócić możliwość dla osób w podeszłym wieku zapisał się w medicare advantage zmienić plan taryfowy w ciągu pierwszych trzech miesięcy w roku, z pewnych przyczyn, na przykład, swojego lekarza, pozostawiając sieci swoje plany.

Ryan chce zamknąć centrum dla medicare i medicaid Innowaci w 2020. Krytycy inicjatywy centrum na przebudowę, jak opieka zdrowotna zorganizowane i opłacone do tego, aby kontrolować koszty i poprawić jakość może okazać się szkodliwe dla starszych ludzi.

Plan będzie również dążyć do ochrony relacje między lekarzem i pacjentem, ułatwiając ciężar regulacji, które spowodowały niektórzy lekarze, aby zakończyć praktykę. Ryan chce zwiększyć liczbę lekarzy, którzy uczestniczą w medicare.

Jego oferta czytamy też, że analiza 2013 r. biuro budżetowe Kongresu okazało się, że członkowie premium-wsparcie planu pozwoli zaoszczędzić pieniądze dla rządu i uczestników planu. Występuje w poparcie klasy premium, co to daje konsumentom większy wybór i zwiększy konkurencję wśród prywatnych ubezpieczycieli, co prowadzi do obniżenia cen dla konsumentów.

SHARE